X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
BÜYÜK KAMPANYA! AÇILIŞA ÖZEL TÜM WEB HOSTİNG PAKETLERİNDE % 50 NET İNDİRİM!
Giriş Yap

Verimerkezi

Verigom olarak aktif olarak kullandığımız tüm sunucu ve altyapımız Mecdiyeköy Profilo AVM'de yer alan firmamıza özel olarak tahsis edilmiş özel kabinlerimizde,kafes alanımızda barınmaktadır.Tier III standardındaki alt yapımızda yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 4x10 Gbps internet çıkışı ile jet hızında internet alt yapısı sağlamaktayız.Aynı zamanda tüm internet alt yapımız yedeklidir,bu sayede internet kesintisi yaşamanız mümkün değildir.

Tier III standardında bir verimerkezi hizmeti sağlamamızdaki en büyük amaç,ana işimiz olan internet servis sağlama hizmeti konusunda tüm müşteri portföyümüze en etkin , kesintisiz ve kaliteli bir alt yapı ile hizmet sunmayı amaçlamaktır.
Verigom olarak verimerkezindeki enerji altyapımız yedeklidir.Böylelikle müşterilerimize %99.99 Uptime garantisi vermekteyiz.


Verigom Donanım Altyapısı

Verigom sunucu altyapısındaki tüm donanımlar tarafımıza aitttir,başka bir yerden kiralama yöntemi ile tedarik edilmemektedir.Firma olarak trendleri ve sektörü sürekli takip etmekteyiz,alt yapımızda eski işlemci ve sunucuları barındırmamakta,tamamı yeni nesil E5 Çift işlemcili donanımlar üzerinden hizmet sağlamaktayız,böylelikle müşterilerimize 7/24 kurumsal olarak hizmetlerinize performans ve hız garantisi sunmayı amaç edinmiş durumdayız.

Enerji Altyapımız

Newave - ABB Moduler UPS 200 kVA N+1
LİEBERT CROSS STS 1250 A STATIC TRANSFER SWICTH
AKSA AP 1000 1000 kVA 2 Adet N+1


Operatör Altyapısı

TTNET
SUPERONLINE
VODAFONE
DE-CIX
COGENT
SEABONE
Voxility - DDOS
İstanbul veri merkezileri 1 MS, İzmir veri merkezleri 10 MS, Bulgaristan 28 MS , Cloudflare 1 MS ile ping sürelerimiz vardır. Rakamlar yaklaşıktır ve testin yapıldığı andaki yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir.Maslak Ayazaga Caddesi, K:5 No: 4/H
0850 885 27 85
info@verigom.com
Verigom İnternet Hizmetleri
Maslak Vergi Dairesi
5420804710

Top