X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Hosting Paketlerinde Büyük KAMPANYA!
Entry

Yeni kurulan küçük web siteleri ucuz hosting seçimi

34.99₺ 29.99₺ AYLIK
sepete-git Satın Al 1 Adet Web Sitesi 10 GB SSD Disk ∞ Limitsiz Trafik 1 GB RAM 1 vCore CPU Ücretsiz SSL Ücretsiz Günlük Yedekleme litespeed-logo LiteSpeed/LSCache Server cpanel-logo Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Starter

Yeni kurulan ve işini büyütmek isteyenlere özel web hosting paketi

47.99₺ 39.99₺ AYLIK
sepete-git Satın Al 3 Adet Web Sitesi 20 GB SSD Disk ∞ Limitsiz Trafik 2 GB RAM 1 vCore CPU Ücretsiz SSL Ücretsiz Günlük Yedekleme litespeed-logo LiteSpeed/LSCache Server cpanel-logo Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Premium

Büyük düşünen ve fazla kaynak isteyenler için sınırsız hosting.

99.99₺ 89.99₺ AYLIK
sepete-git Satın Al 10 Adet Web Sitesi 100 GB SSD Disk ∞ Limitsiz Trafik 4 GB RAM 2 vCore CPU Ücretsiz SSL Ücretsiz Günlük Yedekleme litespeed-logo LiteSpeed/LSCache Server cpanel-logo Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon

Liste fiyatları 36 aylık alımlarda geçerli olan aylık ödenecek tutarı ifade etmektedir. Uzun vaadeli web hosting hizmet alımları oldukça avantajlıdır.

Sorularınız için info@verigom.com adresine mail atabilirsiniz.

Birden Fazla Websiteniz İçin Uygun Fiyatli Reseller Bayi Hosting Paketlerimize Hemen Göz Atın.

Sunduğumuz Hizmetler

Linux Hosting paketleri ile sunulan ek hizmetler

Ücretsiz Whois Gizleme

Linux Hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Başka firmadaki Linux Hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız Linux Hosting hesabına ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Linux Hosting sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, Linux Hosting hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

Linux Hosting paketine göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirin.

Ücretsiz SSL

Tüm Linux Hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor, sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

Tek Tıkla Script Kurulumu

100'lerce otomasyon yazılımını kontrol panelinden tek tık ile kurmanızı sağlayarak zaman kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularda üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe CPanel ve Plesk

Linux Hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok kullanılan,en yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmakta,hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği, Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle 100'den fazla hazır script kurulumu gerçekleştirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed Teknolojisi ile Linux Hosting hesaplarınızda yüksek güçde performans elde edebilirsiniz. Litespeed internet sitenizin çalışma performansını ve hızını ciddi düzeyde artıran bir yazılımdır. Litespeed sitenize gelen ziyaretçileri güncel sayfalarla karşılayacaktır.Litespeed sayesinde sitelerin açılış hızı ciddi düzeyde artış gösterecektir. Aynı zamanda Litespeed özelleştirilmeye de çok açık bir formdur.

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
INODE
Lokasyon
cPanel veya Plesk
Entry
9.99₺ 4.50₺
1 Adet
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
1 GB
1 Core
100.000
Türkiye
sepete-git Satın Al
Starter
12.99₺ 6.50₺
3 Adet
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
1 GB
1 Core
150.000
Türkiye
sepete-git Satın Al
Premium
21.99₺ 10.99₺
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
2 GB
2 Core
250.000
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Linux Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Linux Hosting , linux işletim sistemi alt yapısı ile oluşturulmuş olan ve web sitesini yayınlamak için gerekli olan sayfa,resim,dosya,dökümanların siteyi ziyaret eden internet kullanıcılarının erişebilmesi adına bir sunucu ( bilgisayar ) üzerinde tutulmasını sağlayan web hosting ürünüdür. GNU tabanlı programlama dilleri ile geliştirilmiştir. Linux Hosting paketlerinde PHP tabanlı ve MySQL tabanlı veri tabanı sunucularınızı yüksek güvenlikli ve performanslı web hosting sunucularında barındırabilirsiniz. Tüm CMS sistemleri ( Wordpress, Joomla, Opencart, Magento, Vbulletin, PrestaShop ) ile uyumlu çalışmaktadır.

Her iki web hosting çeşidide site barındırma amacı ile kullanılmaktadır. Linux Hosting ve Windows Hosting ürünlerinin HTML ve Flash destekleri bulunmaktadır. Fakat Linux Hosting php tabanlı web siteler için geliştirilmişken, windows hosting asp, net.core mssql tabanlı projeler için oluşturulmuş bir web hosting çeşididir.

Seçim projenizin ve alt yapınızın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Eğer ASP , NET CORE , MSSQL destekli bir script veya proje geliştirecek, kullanacaksanız windows hosting, PHP , MySQL tabanlı bir yazılım kullanacaksanız linux hosting satın almanız gerekmektedir.

Linux Hosting Fiyatları, alacağınız paket çeşidine göre fiyatları değişkenlik göstermekle beraber paket fiyatları 4 TL ile 10 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Tabiki firma seçimi yaparken fiyattan ziyade firmanın sunmuş olduğu teknik özellikler ve alt yapısınada dikkat ederek hosting satın almanız gerekmektedir.

Eğer siteniz kaynak tükenmeyen,yeni kurulan ve ziyaretçisi olmayan bir site ise "Entry Hosting" paketimizi tercih edebilirsiniz,yeterli gelmez ise,paketinizi Verigom Müşteri Paneli üzerinden yükseltebilirsiniz,ziyaretçisi olan bir web sitesi sahibi iseniz ve kurumsal iş yapacak iseniz "Premium" sınırsız hosting paketini tercih etmelisiniz.

Linux Hosting, PHP 5.6'den PHP 7.4 sürümüne kadar desteklemekte ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. cPanel üzerinden hosting hesabınıza ait php sürümünü dilediğiniz zaman tek tık ile değiştirerek php sürümünüzü güncelleyebilirsiniz.

Linux Hosting satın alırken fiyatın yanı sıra,hosting hizmeti aldığınız firmanın Verimerkezi alt yapısına ve kullandığı donanımlara dikkat etmelisiniz.Verilerimiz değerli olduğu için önceliğimizin bu olması gerekmektedir.Verigom size Tier III alt yapısı ile kesintisiz ve yüksek performanslı hizmet sunar.

Linux Hosting, wordpress cms sistemi ile % 100 uyumlu çalışmakta ve desteklemektedir. Tek tık ile wordpress kurulumunu linux hosting paketiniz içerisinde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Elbette farklı firmada bulunan hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki hosting paketinizi ücretsiz oolarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Linux Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.


Top