X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
BÜYÜK KAMPANYA! SINIRSIZ HOSTİNG PAKETLERİNDE % 50 NET İNDİRİM! AYLIK SADECE 4.50 TL
Giriş Yap

1U Sunucu Barındırma

Dell R610
İŞLEMCİ 2x X5670 24 Core
RAM 16 GB DDR3 RAM
DİSK 250 GB SSD Disk
IP 5 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
499.99₺ 349.99₺ AYLIK SATIN AL

Starter Dedi

Dell R610
İŞLEMCİ 2x X5670 24 Core
RAM 32 GB DDR3 RAM
DİSK 500 GB SSD Disk
IP 5 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
549.99₺ 449.99₺ AYLIK SATIN AL

Advanced Dedi

Dell R610
İŞLEMCİ 2x X5670 24 Core
RAM 64 GB DDR3 RAM
DİSK 500 GB SSD Disk
IP 5 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
699.99₺ 599.99₺ AYLIK SATIN AL

Pro Dedi

Dell R610
İŞLEMCİ 2x X5670 24 Core
RAM 128 GB DDR3 RAM
DİSK 1 TB SSD Disk
IP 5 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
999.99₺ 899.99₺ AYLIK SATIN AL

Premium Dedi

Dell R610
İŞLEMCİ 2x E52650 V2 32 Core
RAM 128 GB DDR3 RAM
DİSK 1 TB SSD Disk
IP 5 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
1349.99₺ 1249.99₺ AYLIK SATIN AL

Sunucu Barındırma Hizmeti Özellikleri

Kurumsal kesintisiz colocation sunucu barındırma çözümleri ile Tier III+ global verimerkezinden profesyonel bir hizmet alın.

Aynı Gün Kurulum

Fiziksel donanımınızı Verigom Global Datacenter merkezine teslim ettiğiniz aynı gün sunucunuzu teslim ediyoruz.

Tamamı Yedekli Network

Verigom network alt yapısı tamamı farklı 6 operator alt yapısı ile uçtan uca yedekli bir şekildedir.

7/24 Ücretsiz KVM

Hizmet aldığınız süre boyunca mail - ticket desteği ile 7/24 KVM erişimi talep edebilirsiniz.

Hat Takibi Ve Trafik İzleme

Sunucu barındırma hizmetinizde kontrol paneliniz üzerinden hattınızı izleyebilir, grafiklere göre analiz yapabilirsiniz.

Premonitoring

Teknik ekibimiz tarafından servisiniz sürekli izlenerek olası problemlere anında çözüm sağlanır.

7/24 Teknik Destek

CİSCO Ve Juniper sertifikalı tamamı uzman ekibimiz tarafından 7/24 ticket - mail - telefon ile destek alabilirsiniz.

Daha Yüksek Performans Elde Etmek İstiyorsanız Hemen VDS Server Paketlerimize Göz Atın.

Global Ve Tier III+ Datacenter Farkı

Dünya üzerinde 24 farklı ülkede 48+ datacentera sahip, istanbul konumlu global standartlarda hizmet veren Tier III+ sertifikalı verimerkezi farkı ile profesyonel çözümler. Verimerkezimiz Türkiye'nin ilk 'Carrier Neutral' (Operatör Bağımsız) verimerkezi olmakla beraber, erişim alt yapılarının tamamı yedeklidir.

Güvenilirlik Ve Uzmanlık

Verigom Veri Merkezi servislerinde tamamı yedekli 2(N+1) yedeğin yedeği, bir Tier 3+ Data Center olmakla beraber, %99,999 SLA uptime oranı sunma müşterilerine rahatlık sağlamaktadır. Global,ulusal ve kurumsal şirketlerin karşılacağı zorluk ve fırsatları yönetmelerinde yardımcı olmak için Verigom Uzman Network ekibi ile sizlere destek olmaktadır.

Sunucu Barındırma Hizmeti Dışında Kabin Kiralama Hizmetleri

Birden fazla sunucularınız için sunucu barındırma hizmetinin yanı sıra Verigom Datacenter içerisinde size özel kabin kiralama,ve kafes kiralama hizmetleri sunabiliriz. İstanbul konumlu Global verimerkezimiz üzerinden Kabin ve kafes kiralama hizmetleri için bizle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Yada dilerseniz kiralık sunucu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden Verigom Colocation ?

Verigom Global Standartlarda Tier III+ Verimerkezi Kesintisiz Erişim ve SLA Garantisi

Tier III+ Verimerkezi Standartları

Sunucu barındırma hizmeti, Türkiyenin en gelişmiş ve dünya çapında bilinen Tier III+ sertifikasyona sahip Telehouse Group üzerinden bize ait olan kafes ve alanlar üzerinden sağlanmaktadır.

Yüksek Kapasiteli Hat

Colocation hizmetlerinde Verigom, verimerkezi üzerinden paylaşımlı/paylaşımsız yüksek kapasiteli hat talebinde bulunabilirsiniz. 6 Farklı internet operatör sağlayıcısı üzerinden 6x20 Gbps hat kapasitesi bulunmaktadır.

Yedeğin Yedeğini Alıyoruz

Colocation sunucu barındırma hizmetlerinde verimerkezimiz 2N(2+1) tam yük çalışan UPS sistemi,2 alternatifli elektrik yol beslemesi,yedek 550 KVA şebeke gücü ve jeneratör ile felaketlere karşı tam yedekli bir şekilde çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu Barındırma Hizmeti ( Colocation ) Almadan Önce Aklınıza Gelebilecek Tüm Soruların Cevabını Aşağıda Bulabilirsiniz.

Sunucu Barındırma Colocation Hizmeti, şahıs veya kurumsal firmalara ait fiziksel sunucuların, ek bir yatırım yapmadan enerji maliyetlerini azaltır. Datacenter üzerinden sunucu barındırma hizmeti alacağınız için hat,iklimlendirme ve yedekli enerji alt yapısına sahip olursunuz. Uluslararası standartlara uygun Global Veri Merkezimiz üzerinden profesyonel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Colocation terimi ise sunucu barındırma kelimesinin ingilizcesidir. Sunucu barındırma hizmeti satın alırken verimerkezinin Tier standartlarının yüksek olması, enerji seviyelerinin kesintiz bir yayın açısından garanti edilebilmesi önemlidir. Verigom colocation hizmeti ile sizlere Global bir verimerkezi üzerinden profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Colocation fiyatları belirlenirken, verimerkezi alanı içerisinde barınacak sunucu sayısına, sunucunun boyutuna, sunucu içerisinde işlemci,ram,disk ve sunucunun güç kaynağı kapasitesine göre özel olarak belirlenmektedir. Her sunucunun tükettiği enerji farklı olduğundan net bir fiyat çıkarılabilmesi için tarafımızdan teklif almanız daha doğru olacaktır. Sitemizdeki fiyatlar Amper bazlı colocation fiyatlarıdır.

Sunucu barındırma fiyatları içerisinde dahil olan hizmetleri özetleyecek olursak, fiziksel sunucularınızın kabine yerleştirilmesi ve müşteri istediğinde yerinden çıkarılması, 7/24 KVM erişim izni,sunucuya restart işlemi,açma kapatma işlemi,Verigom kaynaklı temel network problemlerinin tespiti ve çözümü,problemlerin giderilmesi. RDNS İşlemleri, Hat takip panellerinin sağlanması,talebe özel ücretli sunucu yönetim hizmeti.

Sunucu barındırma için profesyonel fiziksel bir ortama ihtiyaç duyan şahıs ve firmalar, enerji ve hat maliyetlerini azaltıp,yüksek kapasiteli yedekli kesintisiz bir enerji ve internet isteyenler,veri güvenliğine önem veren,sunmuş olduğu hizmetleri müşterilerine daha üst seviyede hizmet vermek amaçlı performanslı bir şekilde çalıştırmayı hedefleyenler ve fiziksel donanımını en üst seviye verimlilik ve performansla kullanmayı hedefleyenler için oldukça ideal bir hizmettir.

Colocation sunucu barındırma hizmeti almanız dahilinde, verimerkezimiz üzerinden ücretli olarak ddos koruması satın alabilirsiniz. Tamamı özel donanımsal Fortigate cihazlar üzerinden profesyonel koruma çözümleri için bizlere ulaşabilirsiniz.


9453880 Top