X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Hosting Paketlerinde Büyük KAMPANYA!

1U Sunucu Barındırma

Rack Sunucu
Elektrik 1 Amper
Port 1 Gbps/sn Port Kapasitesi
Hat 100 Mpbs/sn İnternet Erişimi
Lokasyon Istanbul Radore TIER III
IP 1 Adet ( Arttırılabilir )

1U Sunucu Barındırma

Rack Sunucu
Elektrik 1 Amper
Port 1 Gbps/sn Port Kapasitesi
Hat 100 Mpbs/sn İnternet Erişimi
Lokasyon Istanbul Radore TIER III
IP 1 Adet ( Arttırılabilir )

1U Sunucu Barındırma

Rack Sunucu
Elektrik 1 Amper
Port 1 Gbps/sn Port Kapasitesi
Hat 100 Mpbs/sn İnternet Erişimi
Lokasyon Istanbul Radore TIER III
IP 1 Adet ( Arttırılabilir )

2U Sunucu Barındırma

Rack Sunucu
Elektrik 1 Amper
Port 1 Gbps/sn Port Kapasitesi
Hat 100 Mpbs/sn İnternet Erişimi
Lokasyon Istanbul Radore TIER III
IP 1 Adet ( Arttırılabilir )

2U Sunucu Barındırma

Rack Sunucu
Elektrik 1 Amper
Port 1 Gbps/sn Port Kapasitesi
Hat 100 Mpbs/sn İnternet Erişimi
Lokasyon Istanbul Radore TIER III
IP 1 Adet ( Arttırılabilir )

2U Sunucu Barındırma

Rack Sunucu
Elektrik 1 Amper
Port 1 Gbps/sn Port Kapasitesi
Hat 100 Mpbs/sn İnternet Erişimi
Lokasyon Istanbul Radore TIER III
IP 1 Adet ( Arttırılabilir )

Sunucu Barındırma Hizmeti Özellikleri

Kurumsal kesintisiz colocation sunucu barındırma çözümleri ile Tier III+ global verimerkezinden profesyonel colocation hizmeti. İstanbul içindeki sunucularınızın taşımasını ücretsiz yapmaktayız. Daha fazlası için bizimle sadece kurumsal mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. info@verigom.com

%99.8 Uptime NW

Tier 3+ verimerkezimiz üzerinden temiz network üzerinden temiz trafik ile %99.8 Uptime Garantili Sunucu Barındırma Hizmeti

Tamamı Yedekli Network

Verigom network alt yapısı tamamı farklı 6 operator alt yapısı ile uçtan uca yedekli bir şekildedir.

7/24 Ücretsiz KVM

Hizmet aldığınız süre boyunca mail - ticket desteği ile 7/24 KVM erişimi talep edebilirsiniz.

Hat Takibi Ve Trafik İzleme

Sunucu barındırma hizmetinizde kontrol paneliniz üzerinden hattınızı izleyebilir, grafiklere göre analiz yapabilirsiniz.

Premonitoring

Teknik ekibimiz tarafından sunucu barındırma hizmeti servisiniz sürekli izlenerek olası problemlere anında çözüm sağlanır.

7/24 Teknik Destek

CİSCO Ve Juniper sertifikalı tamamı uzman ekibimiz tarafından 7/24 ticket - mail - telefon ile destek alabilirsiniz.

Kurumsal Şirketlere Yönelik Profesyonel Sunucu Barındırma Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçin.

Tier III+ Datacenter İle Sunucu Barındırma

Sunucu barındırma altyapınız, dünya üzerinde 24 farklı ülkede 48+ datacentera sahip, istanbul konumlu global standartlarda hizmet veren Tier III+ sertifikalı verimerkezi farkı ile profesyonel çözümler. Verimerkezimiz Türkiye'nin ilk 'Carrier Neutral' (Operatör Bağımsız) verimerkezi olmakla beraber, erişim alt yapılarının tamamı yedeklidir.

Güvenilirlik Ve Uzmanlık

Verigom Veri Merkezi servislerinde tamamı yedekli 2(N+1) yedeğin yedeği, bir Tier 3+ Data Center olmakla beraber, %99,999 SLA uptime oranı sunma müşterilerine rahatlık sağlamaktadır. Global,ulusal ve kurumsal şirketlerin karşılacağı zorluk ve fırsatları yönetmelerinde yardımcı olmak için Verigom Uzman Network ekibi ile sizlere destek olmaktadır.

Sunucu Barındırma Hizmeti Dışında Kabin Kiralama Hizmetleri

Birden fazla sunucularınız için sunucu barındırma hizmetinin yanı sıra Verigom Datacenter içerisinde size özel kabin kiralama,ve kafes kiralama hizmetleri sunabiliriz. İstanbul konumlu Global verimerkezimiz üzerinden Kabin ve kafes kiralama hizmetleri için bizle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Yada dilerseniz kiralık sunucu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden Verigom Colocation ?

Verigom Global Standartlarda Tier III+ Verimerkezi Kesintisiz Erişim ve SLA Garantisi

Tier III+ Verimerkezi Standartları

Sunucu barındırma hizmeti, Türkiyenin en gelişmiş ve dünya çapında bilinen Tier III+ sertifikasyona sahip Telehouse Group üzerinden bize ait olan kafes ve alanlar üzerinden sağlanmaktadır.

Yüksek Kapasiteli Hat

Colocation hizmetlerinde Verigom, verimerkezi üzerinden paylaşımlı/paylaşımsız yüksek kapasiteli hat talebinde bulunabilirsiniz. 6 Farklı internet operatör sağlayıcısı üzerinden 6x20 Gbps hat kapasitesi bulunmaktadır.

Yedeğin Yedeğini Alıyoruz

Colocation sunucu barındırma hizmetlerinde verimerkezimiz 2N(2+1) tam yük çalışan UPS sistemi,2 alternatifli elektrik yol beslemesi,yedek 550 KVA şebeke gücü ve jeneratör ile felaketlere karşı tam yedekli bir şekilde çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu Barındırma Hizmeti ( Colocation ) Almadan Önce Aklınıza Gelebilecek Tüm Soruların Cevabını Aşağıda Bulabilirsiniz.

Sunucu Barındırma Colocation Hizmeti, şahıs veya kurumsal firmalara ait fiziksel sunucuların, ek bir yatırım yapmadan enerji maliyetlerini azaltır. Datacenter üzerinden sunucu barındırma hizmeti alacağınız için hat,iklimlendirme ve yedekli enerji alt yapısına sahip olursunuz. Uluslararası standartlara uygun Global Veri Merkezimiz üzerinden profesyonel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Colocation terimi ise sunucu barındırma kelimesinin ingilizcesidir. Sunucu barındırma hizmeti satın alırken verimerkezinin Tier standartlarının yüksek olması, enerji seviyelerinin kesintiz bir yayın açısından garanti edilebilmesi önemlidir. Verigom colocation hizmeti ile sizlere Global bir verimerkezi üzerinden profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Rack sunucu barındırma nedir tanımlamasını yapacak olursak işletmeler için en ideal ve işlevsel sunucu kasa tipidir, az yer kaplaması ve güvenli veri alışverişi konusunda artısı bulunmaktadır.

Sunucu barındırma hizmetlerinde sunucular ortak kabin alanlarında yer alır 1U , 2U olarak yer alır. Switch, Firewall cihazlarda diğer kullanıcılarla ortaktır ve sunucunuza ortak switchler üzerinden kablo çekilerek bağlantı sağlanır. Fakat tam kabin kiralama 42U kapasiteli sunucu barındırma hizmetlerinde ise kabin tamamen size özeldir, hiçbir ortak kullanım alanı yoktur kendi switch cihazınızı koyabilirsiniz. Kabine sizlerin izni ve bilgisi olmadan hiçbir şekilde müdahale edilemez , değişiklik yapılamaz.

Colocation fiyatları belirlenirken, verimerkezi alanı içerisinde barınacak sunucu sayısına, sunucunun boyutuna, sunucu içerisinde işlemci,ram,disk ve sunucunun güç kaynağı kapasitesine göre özel olarak belirlenmektedir. Her sunucunun tükettiği enerji farklı olduğundan net bir fiyat çıkarılabilmesi için tarafımızdan teklif almanız daha doğru olacaktır. Sitemizdeki fiyatlar Amper bazlı colocation fiyatlarıdır.

Sunucu barındırma fiyatlarının belirlenmesinde sizlerin kullanmış olduğu sunucu modeli, kasa boyutu, sunucu içerisindeki mevcut işlemci, ram , disk ve power supply bilgisine göre ortalama tüketim hesabı yapılarak fiyatlandırma belirlenmektedir.

Sunucu barındırma fiyatları içerisinde dahil olan hizmetleri özetleyecek olursak, fiziksel sunucularınızın kabine yerleştirilmesi ve müşteri istediğinde yerinden çıkarılması, 7/24 KVM erişim izni,sunucuya restart işlemi,açma kapatma işlemi,Verigom kaynaklı temel network problemlerinin tespiti ve çözümü,problemlerin giderilmesi. RDNS İşlemleri, Hat takip panellerinin sağlanması,talebe özel ücretli sunucu yönetim hizmeti.

Sunucu barındırma için profesyonel fiziksel bir ortama ihtiyaç duyan şahıs ve firmalar, enerji ve hat maliyetlerini azaltıp,yüksek kapasiteli yedekli kesintisiz bir enerji ve internet isteyenler,veri güvenliğine önem veren,sunmuş olduğu hizmetleri müşterilerine daha üst seviyede hizmet vermek amaçlı performanslı bir şekilde çalıştırmayı hedefleyenler ve fiziksel donanımını en üst seviye verimlilik ve performansla kullanmayı hedefleyenler için oldukça ideal bir hizmettir.

Sunucu barındırma hizmetlerinde belirtilen tier 3 verimerkezi alt yapısı ibaresinin anlamı verimerkezinin yedek elektrik şebekesinin bulunduğu ve 72 saatlik bir elektrik kesintisine karşı sorunsuz bir şekilde kesinti yaşatmadan dayanabileceği ve tahmini olarak 99,98 uptime oranı anlamına gelmektedir.

Colocation sunucu barındırma hizmeti almanız dahilinde ücretsiz olarak voxility ve ttdos sistemleri sağlanmakta olup, verimerkezimiz üzerinden ücretli olarak ddos koruması satın alabilirsiniz. Tamamı özel donanımsal Fortigate cihazlar üzerinden profesyonel koruma çözümleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Size ait olan tüm ip adreslerinin anonsunu verimerkezimize ücretsiz olarak anons ettirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Dilerseniz firmamız üzerindende /24 subnet kiralaması yapabilirsiniz.

Colocation hizmetinde 7/24 ticket üzerinden kvm talep ederek barındırdığınız sunucuya takılmasını talep edebilirsiniz, kvm işlemi ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sunucu barındırma hizmeti kapsamında dilediğiniz işletim sistemi ve servisinin , varsa ek kontrol paneli yazılımlarının ilk kurulumları firmamız tarafından ücretsiz sağlanmaktadır. Yeniden kurulum talepleriniz ise remote hands olarak ücretlendirilmektedir.


Top