X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Hosting Paketlerinde Büyük KAMPANYA!

Entry Dedicated

dedicated-server-modeli Dell & HP
islemci-markasi İŞLEMCİ 2x X5660 24 Core
ram RAM 32 GB DDR3 RAM
disk-bilgisi DİSK 240 GB SSD Disk
ip-adresi IP 5 Adet
trafik-limiti TRAFİK 100 Mbit/s Hat
699.99₺ 599.99₺ AYLIK SATIN AL

Starter Dedicated

sunucu-kiralama Dell & Supermicro
islemci İŞLEMCİ 2x X5660 24 Core
ram RAM 64 GB DDR3 RAM
disk-bilgisi DİSK 240 GB SSD Disk
ip-adresi IP 5 Adet
trafik-limiti TRAFİK 100 Mbit/s Hat
899.99₺ 799.99₺ AYLIK SATIN AL

Advanced Dedicated

kiralık-sunucu Dell & Supermicro
islemci İŞLEMCİ 2x X5660 24 Core
ram RAM 64 GB DDR3 RAM
disk-bilgisi DİSK 500 GB SSD Disk
ip-adresi IP 5 Adet
trafik-limiti TRAFİK 100 Mbit/s Hat
1099.99₺ 999.99₺ AYLIK SATIN AL

Pro Dedicated

fiziksel-sunucu-kiralama Dell & Supermicro
islemci-markasi İŞLEMCİ 2x X5670 24 Core
ram RAM 96 GB DDR3 RAM
disk-bilgisi DİSK 1 TB SSD Disk
ip-adresi IP 5 Adet
trafik-limiti TRAFİK 100 Mbit/s Hat
1299.99₺ 1199.99₺ AYLIK SATIN AL

Premium Dedi

premium-dedicated-server Dell & Supermicro
islemci-markasi İŞLEMCİ 2x E52650 V2 32 Core
ram RAM 128 GB DDR3 RAM
disk-bilgisi DİSK 1 TB SSD Disk
ip-adresi IP 5 Adet
trafik-limiti TRAFİK 100 Mbit/s Hat
1499.99₺ 1399.99₺ AYLIK SATIN AL

Dedicated Server İle Sunduğumuz Hizmetler

Kesintisiz Kiralık Sunucu Hizmetleri ile sunulan hizmetler.

aninda-teslimat-sunucu
Aynı Gün Teslimat

Kiralık sunucu hizmeti siparişi tamamlandıkdan sonra saatler içerisinde hızlı bir şekilde kurularak tarafınıza teslim edilmektedir.

teknik-destek
Destek Hizmetleri

Sunucu kiralama hizmetlerinde Verigom destek ekibi sizlere 7/24 destek garantisi sunmaktadır.

donanim-garantisi
Donanım Garantisi

Hizmet aldığınız dedicated server kiralama hizmeti içerisinde arızalanan tüm donanımlar ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmektedir.

tier3-verimerkezi
Güçlü Verimerkezi

Tüm kiralık dedicated sunucularımız, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır.

yedekli-altyapi
Yedekli Altyapı

Tamamı yedekli enerji alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan fiziksel sunucunuzu yöneterek dedicated sunucu kiralama deneyimi yaşabilirsiniz.

network
Network Altyapısı

Tamamı yedekli network ve hat alt yapısı ile network problemleri olmadan dedicated server keyfi yaşayın.

Daha Yüksek Performans Elde Etmek İstiyorsanız Hemen VDS Server Paketlerimize Göz Atın.

Paylaşımsız Dedicated Sunucu Kaynakları

Yüksek performansa sahip dedicated server kaynakları ile gerçek fiziksel sunucu kiralama performansını yaşayın. RAM, Disk, İşlemci ya da Trafik gibi dedicated sunucu performansını belirleyen tüm donanımlar ve kaynaklar ortak olarak tasis edilir ve diğer sunucular ile aynı havuzdan kullanılır. Verigom Vps serverler, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.

Güçlü Verimerkezi Ve Donanım Alt Yapısı

Tüm dedicated server hizmetleri, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip verimerkezinde barındırılmaktadır. Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan dedicated sunucu kiralama hizmetinden faydalanabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Dedicated Server Taşıma Desteği

Fiziksel Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir.Verigom kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza dedicated server kiralama hizmetlerinde ücretsiz taşıma desteği sunuyoruz. Transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Neden Verigom Dedicated Server ?

Üstün performanslı donanımlar nvme ssd disk kalitesi ve kesintisiz fiziksel sunucu kiralama hizmetleri.

performansli-dedicated

Ultra Performans

Verigom eski nesil işlemciler ile maliyeti düşürmek yerine,müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak tamamı yeni nesil E5 işlemci teknolojisi kullanmaktadır.
destek-sistemi

Sınırsız Destek

Verigom'a bakan 7/24 Destek ekibi var.Günün her saati kiraladığınız fiziksel sunucu için tarafımıza ulaşabilir bir teknik ekip ile gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
yeni-nesil-teknoloji

En Son Teknoloji

Az enerji yüksek performans standardından çıkmayarak tamamı yeni nesil e5 donanımlar ile sunucu kiralama hizmeti vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dedicated Server Satın Almadan Önce Aklınıza Gelebilecek Tüm Soruların Cevabını Aşağıda Bulabilirsiniz.

Dedicated server sadece bir müşteri için ayrılmış web sunucusudur. Shared hostingde çok sayıda web sitesi aynı sunucuda barındırılırken dedicated serverlar sadece bir müşteriye hizmet eder. Co-location’dan farkı, müşterinin kendi donanımını sağlamak zorunda olmamasıdır.

Fiziksel Sunucu Kiralama, yüksek performanslı size özel olarak ayrılmış ve isteklerinize göre yapılandırılmış fiziksel bir sunucunun kaynaklarının tamamını paylaşımsız bir şekilde aylık veya yıllık kiralama opsiyonu bulunan fiziksel sunucu kiralama (dedicated server kiralama) hizmetidir. Sunucu içerisinde ayrılan kaynaklar size ait olduğu için içerisine istediğiniz işletim sistemini kurarak yüksek performans ve verimlilik alabilirsiniz.

Kiralık sunucunuzu, yüksek kaynak gerektiren projelerinizde, makina öğrenmesi (yapay zeka), web site barındırma, uygulama geliştirme, backup ( yedekleme ) sunucusu veya özel eklentiler gerektiren yazılımlarınız için kullanabilir yüksek performanslı kiralık sunucuya (dedicated server) sahip olabilirsiniz.

Dedicated server (Fiziksel Sunucu) ana sunucunun tüm kaynaklarını size paylaşımsız ve özel olarak kullanım imkanı sunar. VPS Server hizmeti, sanal sunucu olarakda tanımlanmaktadır. Kaynakları ortak bir havuzdan paylaşımlı olarak size atanır. Yüksek performans ve hız için dedicated server tercih edebilirsiniz.

Dedicated server kurulum işlemi, verigom tarafından sipariş etmiş olduğunuz paket detayları kontrol edilerek kongigüre edilip hazırlandıkdan sonra istenilen işletim sistemi ve panel ile beraber kurulumu gerçekleştirilip 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Verigom İnternet Ve Bilişim Hizmetleri sizleri bu konuda kısıtlamamaktadır,Linux Centos,Debian,Ubuntu,Windows Server,FreeBSD,wMware işletim sistemlerini sorunsuz destekler,talebiniz olması durumunda istediğiniz işletim sistemi ücretsiz olarak kurulup kullanıma hazır hale getirilir.

Bu soru kapsamlı olduğu için net olarak bir öneride bulunmak mümkün değildir,bu doğrultuda size en uygun dedicated server çözümünü sunabilmemiz adına Verigom Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek,ne amaçla kullanacağızı,hali hazırda var olan VPS serverin ortalama kaynak tüketimleri baz alınarak size öneri sunulur.

Kiraladığınız fiziksel sunucu hizmeti için ücret talep edilmeden , ücretsiz olarak kurulum yapılmaktadır.

VPS Serverlerde kaynaklar bir araya toplanır ve bölümlenerek dağıtılır,kaynaklar paylaşımlıdır.Dedicated serverlerde ise tamamen tarafınıza özel donanımsal olarak ayrılan paylaşımsız kaynaklar sunulur böylece,sunucudaki diğer müşterilerden ayrı özel kaynak kullanmış olursunuz.

Verigom olarak tüm network ve hattımızda standart DDoS & Firewall koruma hizmeti bulunmaktadır. Yurtiçi TTDOS , Yurtdışı Voxility DDoS koruma çözümleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Gelişmiş fortigate donanımsal ddos koruma hizmetinide dilerseniz ücretli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Verigom'dan alacağınız tüm vps, vds, dedicated server hizmetleri için tarafınıza ücretsiz plesk kontrol panel lisansı hediye edilmektedir.

Fiziksel sunucunuzu bizde barındırmak istiyorsanız colocation hizmeti almanız gerekmektedir. Colocation hizmetinde dilediğiniz gibi işlem yapabilir, ek servis ve yönetim desteği firmamızdan alabilirsiniz. Yönetim konusunda destek isterseniz colocation servisimizi yönetimli olarak satın alabilir, sunucunuzun tüm kurulum, ayar ve güncellemeleri,gelecekdeki bakımlarını firmamız tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Dedicated server kiralama hizmetleri için herhangi bir taahhüd gerekmemektedir. Aylık olarak taahhüd yapmadan fiziksel dedicated sunucu kiralayabilirsiniz.

Dedicated sunucunuzda, herhangi bir donanım arızası meydana geldiğinde hızlı bir şekilde ücretsiz olarak yedeği ile değiştirerek, sisteminizin çalışmasını devam ettiriyoruz. Verigom tüm sunucu bileşenleri için %100 donanım garantisi sunmaktadır. Arıza halinde sistem mühendislerimiz tarafından parçaların değişimi sağlanmaktadır.


Top