X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Hosting Paketlerinde Büyük KAMPANYA!
TR-Kurumsal-Giriş
Yeni kurumlara özel.
259.99 199.99₺ YILLIK
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 1 GB SSD Disk Alanı 5 GB Trafik 1 Adet Subdomain 1 Adet E-Posta 1 Adet MySQL Haftalık Ücretsiz Yedekleme LiteSpeed / LSCache Türkiye Lokasyon
TR-Kurumsal-Başlangıç
Gelişen kurumlara özel.
319.99₺ 289.99₺ YILLIK
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 3 GB SSD Disk Alanı 10GB Trafik 3 Adet Subdomain 3 Adet E-Posta 2 Adet MySQL Haftalık Ücretsiz Yedekleme LiteSpeed / LSCache Türkiye Lokasyon
TR-Kurumsal-Premium
Büyük düşünen kurumlara özel.
699.99₺ 499.99₺ YILLIK
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 20 GB SSD Disk Alanı Limitsiz Trafik 10 Adet Subdomain 10 Adet E-Posta 5 Adet MySQL Haftalık Ücretsiz Yedekleme LiteSpeed / LSCache Türkiye Lokasyon
Birden Fazla Websiteniz İçin Uygun Fiyatli Bayi Hosting Paketlerimize Hemen Göz Atın.

Sunduğumuz Hizmetler

Kurumsal Hosting paketleri ile sunulan ek hizmetler

Ücretsiz Whois Gizleme

Kurumsal Web Hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Başka firmadaki kurumsal web hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız web hosting hesabına ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Kurumsal Web hosting sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, kurumsal hosting hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

Kurumsal Hosting paketine göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirin.

Ücretsiz SSL

Tüm kurumsal web hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor, sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

Tek Tıkla Script Kurulumu

100'lerce otomasyon yazılımını kontrol panelinden tek tık ile kurmanızı sağlayarak zaman kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularda üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe CPanel ve Plesk

Kurumsal Web hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok kullanılan,en yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmakta,hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği, Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle 100'den fazla hazır script kurulumu gerçekleştirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed Teknolojisi ile web hosting hesaplarınızda yüksek güçde performans elde edebilirsiniz. Litespeed internet sitenizin çalışma performansını ve hızını ciddi düzeyde artıran bir yazılımdır. Litespeed sitenize gelen ziyaretçileri güncel sayfalarla karşılayacaktır.Litespeed sayesinde sitelerin açılış hızı ciddi düzeyde artış gösterecektir. Aynı zamanda Litespeed özelleştirilmeye de çok açık bir formdur.

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
Lokasyon
cPanel veya Plesk
Entry
29.99₺ 14.99₺
1 Adet
1 GB
10 GB
10 GB
10 Adet
10 Adet
10 Adet
2 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Starter
49.99₺ 24.99₺
1 Adet
10 GB
100 GB
25 Adet
25 Adet
25 Adet
25 Adet
2 GB
2 Core
Türkiye
Satın Al
Premium
29.99₺ 14.99₺
2 Adet
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
4 GB
2 Core
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Kobi,organizasyon ve kurumsal şirketler için özel olarak hızlı açılan web sayfaları baz alınarak ayarlanmış,stabil web sitesi yayını ve yüksek kotalı e-mailler ile birleştirilmiş,özel hosting türüdür.

Eğer siteniz kaynak tükenmeyen,yeni kurulan ve ziyaretçisi olmayan bir site ise "Entry Hosting" paketimizi tercih edebilirsiniz,yeterli gelmez ise,paketinizi Verigom Müşteri Paneli üzerinden yükseltebilirsiniz,ziyaretçisi olan bir web sitesi sahibi iseniz ve kurumsal iş yapacak iseniz "Premium" sınırsız hosting paketini tercih etmelisiniz.

Kurumsal Hosting satın alırken fiyatın yanı sıra,hosting hizmeti aldığınız firmanın Verimerkezi alt yapısına ve kullandığı donanımlara dikkat etmelisiniz.Verilerimiz değerli olduğu için önceliğimizin bu olması gerekmektedir.Verigom size Tier III alt yapısı ile kesintisiz ve yüksek performanslı hizmet sunar.

Elbette farklı firmada bulunan kurumsal hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki hosting paketinizi ücretsiz oolarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Kurumsal Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.


Top