X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
BÜYÜK KAMPANYA! AÇILIŞA ÖZEL TÜM WEB HOSTİNG PAKETLERİNDE % 50 NET İNDİRİM!
Giriş Yap
Entry
Yeni başlayanlar için reseller planı
24.99₺ 13.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
1 Aylık 19.99₺ / Ay 12 Aylık 16.99₺ / Ay 24 Aylık 13.99₺ / Ay
Satın Al 5 Adet Web Sitesi 10 GB SSD Disk Alanı Limitsiz Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Tek Tık İle Kurulum Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Starter
İşini büyütmek isteyen küçük işletmeler için.
39.90₺ 21.00₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
1 Aylık 29.90₺ / Ay 12 Aylık 24.15₺ / Ay 24 Aylık 21.00₺ / Ay
Satın Al 10 Adet Web Sitesi 50 GB SSD Disk Alanı Limitsiz Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Tek Tık İle Kurulum Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Premium
Büyük düşünen profesyonel kurumsal işletmeler için.
94.99₺ 49.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
1 Aylık 69.99₺ / Ay 12 Aylık 59.50₺ / Ay 24 Aylık 49.99₺ / Ay
Satın Al 30 Adet Web Sitesi Limitlendirilmemiş SSD Disk Alanı Limitsiz Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Tek Tık İle Kurulum Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Sadece Tek Web Siteniz İçin Hosting Almak İstiyorsanız Web Hosting Paketlerine Hemen Göz Atın.

Sunduğumuz Hizmetler

En Uygun Reseller Hosting Fiyatları İle Müşterilerinize Marka Ve Logo Olmadan Reseller Hosting Hizmeti Verin.

Ücretsiz Whois Gizleme

Reseller Hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Başka firmadaki reseller hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız reseller hosting hesabına ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Reseller Hosting sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, reseller hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

Reseller Hosting paketine göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirin.

Ücretsiz SSL

Tüm reseller hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor,sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

Tek Tıkla Script Kurulumu

100'lerce otomasyon yazılımını kontrol panelinden tek tık ile kurmanızı sağlayarak zaman kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularda üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe CPanel Plesk Ve DirectAdmin

Reseller hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

cpanel-kontrol-paneli

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok kullanılan,en yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmakta,reseller hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği,Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle 200'den fazla hazır script kurulumu gerçekleştirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed Teknolojisi ile reseller hosting hesaplarınızda yüksek güçde performans elde edebilirsiniz.Litespeed internet sitenizin çalışma performansını ve hızını ciddi düzeyde artıran bir yazılımdır.Litespeed sitenize gelen ziyaretçileri güncel sayfalarla karşılayacaktır.Litespeed sayesinde sitelerin açılış hızı ciddi düzeyde artış gösterecektir. Aynı zamanda Litespeed özelleştirilmeye de çok açık bir formdur.
litespeed-web-server
7x24-teknik-destek

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde reseller hosting hizmetiniz için destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
Lokasyon
cPanel Kontrol Paneli
Entry
24.99₺ 19.99₺
5 Adet
10 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
1 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Starter
39.99₺ 29.99₺
10 Adet
25 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
2 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Premium
94.99₺ 59.99₺
30 Adet
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
4 GB
2 Core
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Reseller Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Reseller Hosting birden fazla websitesine sahip kullanıcıların müşterilerinin hesaplarını yönetmek,onlara hosting firmasından farksız hizmet satabilmesine olanak sağlayan bir pakettir.Reseller hosting paketlerini genelde web tasarım ajansları,webmaster ve freelancerlar müşterilerine hizmet vermek amacı ile kullanır.Bayi Hosting olarakda bilinir ve bu hizmet ile web hosting satışı yapabilirsiniz.Müşterilerinize özel hosting paketi açabilir,kaynaklarını kendiniz belirleyebilirsiniz.Yönetilmesi tek kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilir ve oldukça basittir.

Reseller Hosting paketleri sahip olduğunuz,yönettiğiniz web sitesi adedine göre şekillenmektedir.Kaç adet web siteniz var,kaç adet ihtiyacınız var ise ona göre sitemizdeki paketlerden size uygun olanı sipariş verebilirsiniz.Reseller Hosting hizmeti ile sizde teknik bilgi gerektirmeden müşterilerinize reseller hosting satışı yapabilirsiniz.

Reseller Hosting eğer müşterilerinize hizmet satıyorsanız tercih edilir,müşterinize özel site açabilir,müşterinize özel disk/trafik kısıtlaması yapabilirsiniz.Ancak reseller değil, normal Web Hosting paketlerinde 1 ' den fazla site açamazsınız.Tek kullanıcı yetkisi bulunmaktadır.Ayrıca web hosting hizmetinde ayrı ayrı paketler aldığınız için hepsinin yönetimi için ayrı ayrı panellere girmek gerekirsek,reseller hosting paketleri üzerinden cPanel Kontrol Paneli sayesinde tüm sitelerinizi tek tık ile kolayca yönetebilir,yetkilendirebilir,silebilir,şifre vb işlem değişikliklerini saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

Reseller Hostinghizmeti web hosting hizmetininden çok daha performanslı ve premium sınıf bir hizmet olmakla beraber kaynaklar siteye özel atanmaktadır. Web hosting paketlerinde addon domain özelliği ile site ekleseniz dahi size atanan ram,cpu gibi kaynakları diğer siteniz ile ortak kullanırsınız, fakat reseller hosting hizmetlerinde her siteye özel olarak ram ve cpu atanmakta, her sitenin kontrol paneli farklı şekilde verilmektedir. Bu sebeple web hosting paketlerinden daha pahalı olarak sunulmaktadır. Türkiye'nin en hızlı ve en ucuz reseller hosting paketlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Elbette farklı firmada bulunan bayi hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki bayi hosting paketinizi ücretsiz olarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki bayi hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Reseller hosting hizmetini birden fazla web hosting hesabınız var ise,birden fazla siteniz var ve müşterilerinize hizmet veriyorsanız kesinlikle kullanmanızı önerebiliriz.Ayrıca bir web tasarım ajansı veya freelance olarak müşterilerinize hizmet veriyorsanız kesinlikle kullanmanız sizlere fayda sağlar.Tek tek web hosting almak yerine 1 adet reseller hosting hesabı satın alarak maliyet açısındanda avantajlı duruma geçersiniz.

Reseller hosting hesabınıza tamamen size özel ip adresi satın alabilirsiniz. İstemeniz halinde hesabınızdaki tüm sitelere 1 adet özel ip adresi atanabilir. Her siteye ayrı ayrı özel ip adresi almanızda mümkündür. Özel ip adresi satın almak için destek sistemi üzerinden tarafımıza ulaşmanız sonrasında dakikalar içerisinde web sitelerinizi özel ip adresi üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Reseller Hosting hizmetlerinde tüm web hosting ürünlerinde olduğu gibi tüm sitelerinize ömür boyu ücretsiz Let's Encrypt SSL sertifikasını tek tık ile kurabilir,tüm web sitelerinizi https protokolü ile güvenli bir alt yapıya alarak,ziyaretçilerinize daha iyi bir deneyim sunabilirsiniz.

Reseller hosting satın almak için sitemiz üzerine yer alan paketlerden birini seçerek "Satın Al" butonuna basmanız gerekmektedir.Karşınıza gelecek ekran üzerinde ödeme planları üzerinden kaç aylık veya yıllık ödeme yapmak istediğinizi seçip "Devam Et" butonuna basınız.Sizi karşılayan alan adı sayfasında eğer yeni bir alan adı kayıtı gerçekleştirmek istiyorsanız "Yeni Bir Alan Adı Tescil Edeceğim" yazan yere kayıt etmek istediğiniz domain adını yazarak devam edebilirsiniz.Zaten bir alan adınız var ve domain satın almak istemiyorsanız,bir alt kısımda yer alan "Mevcut alan adım var" seçeneği ile devam ederek sitemize üye olarak kredi kartı,havale/eft,bitcoin ve mobil ödeme ile reseller hosting satın alabilirsiniz.

Limitsiz web hosting, limitsiz disk alanı gibi kavramlar teknik olarak mümkün değildir. Web sitelerinin barındırdığı sunucunun fiziksel kaynakları ile durum sınırlıdır. Fakat limitsiz,limitlendirilmemiş ve sınırsız vb kavramlar adı altında satılan hizmetlerde bu tabirlerin kullanılmasının sebebi vardır. Biz firma olarak müşterilerimize iyi niyetimiz suistimal edilmediği sürece disk kullamında herhangi bir limit koymuyoruz. Hizmet sözleşmemiz gereği web hosting, reseller hosting hesapları dosya depolama, video barındırma, resim yükleme vb işlemler için kullanılamaz. Sadece standart olarak web site dosyaları barındırılabilmektedir. Bu yüzden disk kullanımını limitlendirilmemiş şeklinde vermekteyiz.

Reseller bayi hosting hizmetlerinde, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ve uygun olmayan,zararlı ve virüslü, telif hakkı içeren ve hizmet sözleşmemize aykırı olarak kullanılan, diğer müşterilerin kullanımını etkileyecek ve sunucuya zarar verecek içeriklerin barındırılması, kullanılması yasaktır. Tespiti halinde hizmetiniz iadesiz olarak askıya alınır ve silinir. Reseller hosting paketleri dosya depolama amacı ile kullanılamaz.

Reseller Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur. Leventte bulunan TIER III+ verimerkezinden 7/24 kesintisiz bir hizmet sağlanmaktadır.


Top