X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
BÜYÜK KAMPANYA! SINIRSIZ HOSTİNG PAKETLERİNDE % 50 NET İNDİRİM! AYLIK SADECE 4.50 TL
Giriş Yap
Hizmet Garanti Aktivasyon Mobil Uyumluluk Mühür Belge Gerekliliği Yıllık
PositiveSSL
WildCard
10000$ Hemen Statik 119.99₺ SATIN AL
PositiveSSL
WildCard
10000$ Hemen Statik 119.99₺ SATIN AL
PositiveSSL
WildCard
10000$ Hemen Statik 119.99₺ SATIN AL
PositiveSSL
WildCard
10000$ Hemen Statik 119.99₺ SATIN AL
PositiveSSL
WildCard
10000$ Hemen Statik 119.99₺ SATIN AL

Müşterilerinize Güven Verin

Google SSL Sertifikası kullanmayan web sayfalarını "güvenli değil" olarak işaretlemektedir. Bu durum e-ticaret sitesi sahipleri için müşteri kaybına yol açacaktır. Bu nedenle hemen bir ssl sertifikasına sahip olarak müşterilerinize sitenizi daha güvenli hale getirebilir böylelikle müşterilerin sitenizden alışveriş yapma olasılığını arttırmış olursunuz. Google SEO tarafındada ssl sertifikası oldukça önemli bir faktördür. Verigom üzerinden dakikalar içerisinde ssl sertifikası satın alarak sitenizi güvenli hale getirin.E-ticaret web sitelerinin sanal pos ile ödeme alabilmesi için SSL sertifikası kullanması zorunludur.

Şirketinizi Koruma Altına Alın

SSL Sertifikası web sayfanızda güvenli https protokülünü kullanır.Sunucunuz ile güvenli bir bağlantı sağlayarak,verileri şifreler.SSL Sertifikası günümüzde "hacker" şeklinde tabir edilen kötü amaçlı kişilerin kart bilgi,şifrelerinize ulaşmasını engeller.Daha güvenli bir websitesine sahip olarak şirketinizi ve müşteri verilerinizi koruma alalabilir,verilerinizi şifreleyebilirsiniz.

SEO İle Bir Adım Önde Olun

Google SSL Sertifikası kullanmayan siteleri tarayıcı kısmında "güvenli değil" olarak işaretler. Bu durumda kullanıcı deneyimi açısından oldukça negatif bir etki yaratacaktır.SSL Sertifikası kullanan web sitelerinin google üzerinde daha ön sıralarda yer aldığı kanıtlanmıştır. Şuan için SSL sertifikaları için planlanan ve hedeflenen mantık alışveriş yapılan sitelerde o sitelerin güvenilirliği ve kalitesi açısından etkileyecek güvenlik unsuru için SEO'da katkı sağlayacak bir eleman yada yardımcı araçtır.
SSL Sertifikası alan müşterilerimize kurulum tamamen ücretsiz olarak hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası ile ilgili merak edilenleri aşağıda bulabilirsiniz.

SSL Sertifikası sunucu ile kullanıcı arasındaki veriyi şifrelemek ve güvenli hale getirmek için kullanılır.

SSL sertifikası google kriterleri için zorunlu hale getirilmiş,ssl kullanımı yapmayan siteler "güvenli değil" olarak işaretlenmeye başlamıştır.Fakat SSL Sertifikası gerekliliği konusunda tamamen SEO'ya etki eden bir unsur olduğunu söylemek açıkçası pek doğru olmaz. Şuan için SSL sertifikaları için planlanan ve hedeflenen mantık alışveriş yapılan sitelerde o sitelerin güvenilirliği ve kalitesi açısından etkileyecek güvenlik unsuru için SEO'da katkı sağlayacak bir eleman yada yardımcı araçtır diyebiliriz

Verigom üzerinden aldığınız tüm ssl sertifikaları tarafımıza ücretsiz kurulmaktadır. Kurulum için destek ekibimize ticket açarak ücretsiz kurulum talep edebilirsiniz.

Verigom SSL Sertifikası sayfası üzerinden ihtiyacınız olan ssl paketini seçtikden sonra satın al butonuna basıp gerekli adımları takip ederek sipariş verebilirsiniz. SSL Sertifikası kurulumu için bir adet hosting hesabınızın ve özel ip adresinizin olması gerekmektedir.

SSL Sertifika hizmetlerinde kurulum sağlandıkdan sonra iade mümkün olmamaktadır.


Top