X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü
Fırsat Ücretsiz DDOS Koruması

Ultra Hızlı VPS Sunucuları

VPS Satın alarak , ekonomik fiyatlar ile E5 işlemcili yeni nesil donanımlardan yüksek hızlı ve kesintisiz, ücretsiz plesk vps kontrol paneli hediyeli ucuz vps server sahibi olabilirsiniz.

  • Özel Paylaşımsız Kaynaklar
  • Premium Network
  • NVME Enterpise SSD Diskler
  • Süper Hızlı Teknik Destek

Türkiye'nin en Hızlı VPS Sunucuları

Türkiye'de alabileceğiniz en maksimum performansı bizim VDS sunucularımızda alabileceksiniz. Memnun kalmaz iseniz, anında iade garantili. 3-5 gün beklemeye gerek yok.

Entry VPS Intel® Xeon® E5-2699 v4
İŞLEMCİ 2 Core
RAM 2 GB DDR4
DİSK 30 GB NVME SSD
IP 1 Adet (Arttırılabilir)
Trafik 1000 Mbit/s Paylaşımlı
180₺/aylık SATIN AL 6.30$ Değerindeki ürün
Starter VPS Intel® Xeon® E5-2699 v4
İŞLEMCİ 2 Core
RAM 4 GB DDR4
DİSK 50 GB NVME SSD
IP 1 Adet (Arttırılabilir)
Trafik 1000 Mbit/s Paylaşımlı
270₺/aylık SATIN AL 9.50$ Değerindeki ürün
Advanced VPS Intel® Xeon® E5-2699 v4
İŞLEMCİ 4 Core
RAM 6 GB DDR4
DİSK 60 GB NVME SSD
IP 1 Adet (Arttırılabilir)
Trafik 1000 Mbit/s Paylaşımlı
370₺/aylık SATIN AL 12$ Değerindeki ürün
Premium VPS Intel® Xeon® E5-2699 v4
İŞLEMCİ 6 Core
RAM 8 GB DDR4
DİSK 75 GB NVME SSD
IP 1 Adet (Arttırılabilir)
Trafik 1000 Mbit/s Paylaşımlı
470₺/aylık SATIN AL 15$ Değerindeki ürün
Ultra Premium VPS Intel® Xeon® E5-2699 v4
İŞLEMCİ 8 Core
RAM 16 GB DDR4
DİSK 100 GB NVME SSD
IP 1 Adet (Arttırılabilir)
Trafik 1000 Mbit/s Paylaşımlı
770₺/aylık SATIN AL 26$ Değerindeki ürün
Special VPS Intel® Xeon® E5-2699 v4
İŞLEMCİ 12 Core
RAM 24 GB DDR4
DİSK 150 GB NVME SSD
IP 1 Adet (Arttırılabilir)
Trafik 1000 Mbit/s Paylaşımlı
1400₺/aylık SATIN AL 53$ Değerindeki ürün
Sunucunuzu Birlikte Seçelim

Eğer nasıl bir sunucu aradığınız hakkında bilginiz yok ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

VPS Sunucu Ek Özellikleri

Sanal sunucu satın alırken seçebileceğiniz özelliklerin listesi. Eğer listede olmayan bir işletim sistemi veya panel istiyorsanız bunun hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletim Sistemi


Kontrol Paneli

Verigom VPS Server Avantajları

Yedekli depolama ağları, yedekleme çözümleri ve güvenlik duvarı kurallarından erişim ve veri aktarımına kadar her şey maksimum güvenlik ve performans için tasarlanmıştır.

Sertifikalı altyapı

Veri merkezlerimiz dünyanın en güvenli ve en modern merkezleri arasındadır. ISO 27001 sertifikalıdırlar ve size en yüksek düzeyde çalışma süresi sağlama taahhüdümüzle desteklenirler.

DDoS koruması

Küresel temizlememiz, şüpheli trafiği temizleme merkezlerimize yönlendirerek DDoS'a ve sürekli yüksek bant genişliği saldırılarına karşı korur - tehdidi azaltır ve altyapınızı korur.

7/24 uzman desteği

Bir sorun ortaya çıkarsa, sunucu uzmanlarımız haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. Arıza süresini en aza indirerek sorununuzu hızlı bir şekilde çözeceklerdir. Bizler ile iletişim kurmaktan asla çekinmeyin!

Network Altyapısı

Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan VPS sunucunuzu yönetebilirsiniz.

En Yüksek Performans

Verigom üzerinde ki tüm sunucularımız NVME Disk ve yüksek performanslı işlemciler ile barındırılmaktadır. Maksimum performans için tasarlanmıştır.

Tamamen Size Özel

VPS sunucunuzu herhangi bir kural, kısıtlama veya engelle takılmadan, tam yetkiye sahip olarak özgürce ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

VPS Sunucularında Kullanılan Disklerin Performans Karşılaştırması

Verigom Telekomünikasyon olarak NVME M.2 Disklerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

HDD
SSD
SAS SSD
NVMe M.2
Bağlantı Noktası SATA Köprüsü SATA Köprüsü Raid Controller PCI Express Kanalı
Okuma Hızı 100 MB/sn 550 MB/sn 2000 MB/sn 2400 MB/sn
Yazma Hızı 85 MB/sn 500 MB/sn 1890 MB/sn 2000 MB/sn
IOPS Değeri 120 20.000 400.000 500.000

Paylaşımsız VPS Sunucu Kaynakları

Yüksek performansa sahip vps server kaynakları ile gerçek vps server performansını yaşayın. Verigom Vps serverler, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.

Güçlü Verimerkezi Ve Donanım Alt Yapısı

VPS Serverler, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip Radore veri merkezinde barındırılmaktadır. Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan VPS sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Ücretsiz VPS Server Taşıma Desteği

VPS Server taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Verigom kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm sunucu transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Bu Ürünlerden Birini Arıyor Olabilirsiniz

Eğer aradığınız ürün VDS Server değil ise aşağıdakileri arıyor olabilirsiniz.

Web Hosting

Paylaşımlı yüksek performanslı web hosting paketleri.

İncele
Dedicated Sunucu

Fiziksel ve sadece sizin için hazırlanmış makineler.

İncele
Sunucu Barındırma

Sunucunuzu TIER III+ veri merkezinde barındırmak mı istiyorsunuz?

İncele

VPS Server Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

VPS Sunucular hakkında SSS. Cevabını bulamadığınız soruları bizimle paylaşarak hızlıca öğrenebilirsiniz!

VPS Sunucu Nedir?

VDS ( Virtual Dedicated Server ), fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları bölünerek kaynakları paylaşımsız kullanılmasını sağlayan özel sunucu yapısıdır. Her VDS server, sunucu üzerinde birbirinden bağımsız işlemci, ram ve yazılımlarını barındırır. VDS sunucusuna atanan kaynak, aynı sunucu üzerinde hizmet alan diğer sunucu müşterileri tarafından kullanılamaz,sadece size izole edilmiş şekildedir. Bu sebeple bir vds sunucusu her zaman VDS serverden daha performanslı ve güçlü çalışır.

Windows VDS Server Nedir?

Windows VDS Server , bir sunucunun sanallaştırılarak parçalara bölünerek windows işletim sistemi ile sunulması anlamını taşır. Windows VDS sunucu hizmetini aynı zamanda uzak masaüstü sunucu olarakda kullanabilir, erişebilirsiniz.

Linux VDS Sunucu Nedir?

Linux VDS Sunucu , bir fiziksel sunucunun sanallaştırılarak parçalar haline bölünmesi ile linux işletim sistemleri ile kullanıcılara sunulan bir vds sunucu türüdür.

Linux VDS İle Windows VDS Server Arasındaki Fark Nedir?

Linux VDS ile Windows VDS sunucular arasındaki fark tamamen iki üründe kullanılan işletim sistemi farkıdır. Windows VDS sunucular tamamen Microsoft firmasının windows işletim sistemlerini kullanan vds server türüdür. Linux VDS sunucular ise linux tabanlı işletim sistemlerini kullanır bunlara örnek vermek gerekirse Linux : Centos7 , Debian , Ubuntu Linux işletim sistemlerine örnek verilebilir.

Hangi İşletim Sistemlerini Kullanabiliyoruz?

VDS sunucu üzerinde işletim sistemi seçiminde herhangi bir şekilde kısıtlama yapılmamaktadır,Linux Centos,Debian,Ubuntu,Windows Server,FreeBSD işletim sistemlerini sorunsuz destekler,talebiniz olması durumunda istediğiniz işletim sistemi ücretsiz olarak kurulup kullanıma hazır hale getirilir.

Hangi VDS Paketini Satın Almalıyım?

Bu soru kapsamlı olduğu için net olarak bir öneride bulunmak mümkün değildir,bu doğrultuda size en uygun VDS Server çözümünü sunabilmemiz adına Verigom Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek,ne amaçla kullanacağızı,hali hazırda var olan VDS serverin ortalama kaynak tüketimleri baz alınarak size öneri sunulur.Sizde vds satın almak istiyor ve hangi paketi alacağınızı bilmiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VDS Sunucu Aldığımda İçine Websitesi Kurulabilir mi?

Evet, VDS Sunucu satın aldığınızda web server alt yapılı Linux , Ubuntu işletim sistemlerinden birini kurarak içerisinde site barındırabilirsiniz.Üstelik plesk vds server kontrol panelli sunucunuzu ve lisansınızı ücretsiz olarak tarafımızca kurularak anahtar teslim bir şekilde site barındırılabilir bir halde linux veya windows vds sunucunuzu sizlere teslim etmekteyiz.

VDS Sunucu Satın Almanın Hosting Hesabından Farkı Nedir?

VDS Sunucu satın almanın, web hosting hesabı kullanmaktan bir çok fark ve avantajı bulunmaktadır. Web hosting hesaplarında yüzlerce websitesi ile aynı sunucu üzerinden hizmet aldığınız için bir web sitesine gelen ddos saldırılarından siteleriniz etkilenebilir. Ancak bir VDS Sunucu satın alırsanız sunucu içerisinde bir tek sizin web siteniz yer alacağı için olası bir saldırı, veya sorundan etkilenmezsiniz. Bunun ile beraber bazı özel yazılım ve scriptlerde açık olması gereken özellikler web hosting sunucularında güvenlik sebebiyle kapalı durumdadır. VDS Sunucu üzerinde ise herhangi bir özellik kısıtlamaması olmadığı dilediğiniz gibi yönetim sağlayabildiğiniz için özel yazılım proje ve kaynak gerektiren herşeyi sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Site hızınızda ciddi oranda bir VDS Sunucu üzerinde daha hızlı çalışabilir.

Nasıl VDS Sunucu Siparişi Verebilirim?

VDS Sunucu siparişi vermek için, VDS Sunucu sayfamıza giriş yaptıkdan sonra ihtiyacınıza uygun olan paketi belirlemeniz gerekmektedir. Satın alacağınız paketin kararını verdikden sonra paketin altında yer alan sipariş ver butonu ile açılan sayfada yer alan sunucu adı, işletim sistemi tercihi, kontrol panel seçeneklerini doldurup ürünü sepetinize ekleyip ödemesini yapıp anında aktif olmasını sağlayabilirsiniz. VDS Sunucular ödeme sonrası 5-30 dakika içerisinde aktif olmaktadır.

VDS Sunucu İle Dedicated Server Farkı Nedir?

VDS Sunucuların dedicated servere göre ekonomik olarak çok önemli farkı bulunmaktadır. En basitinden örnek verecek olursak bir dedicated server kiralamak istediğinizde kiralama bedelleri 4 haneli rakamlardan başlamaktadır. Ancak web siteniz veya özel projenizin bu kadar yüksek kaynağa ihtiyacı yoksa çok daha ekonomik fiyatlı VDS Sunucular ile projelerinizi performanslı bir şekilde VDS Sunucu üzerinde barındırabilirsiniz. Dedicated server projeleri yüksek kaynak gerektiren projeler için tercih edilmektedir.

VDS Sunucu Nasıl Kurulur? Teknik Bilgi Gerektirirmi?

VDS Sunucu kurulumları ve ayarlamaları tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. VDS Sunucu kullanabilmeniz için teknik bilgi gereksinimi bulunmamaktadır. Firmamız size her konuda destek olacaktır. Sipariş ettiğiniz sunucuyu anahtar teslim bir şekilde site barındırmaya hazır bir halde size teslim ediyoruz. Bu sayede aynı bir hosting hesabı yönetiyormuş gibi VDS Sunucunuzu yönetebiliyorsunuz. Bizden aldığınız tüm sunucu hizmetlerinde optimizasyonlar tarafımızca sunucunuzdan en verimli performansı almanızı sağlayacak şekilde profesyonelce konfigüre edilmektedir.

VDS Sanal Sunuculara Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurulabilir mi?

VDS sanal sunucu kiraladığınız takdirde windows işletim sistemini seçerek vds sunucu hizmetinize uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanarak vds hizmetinize bağlantı sağlayabilirsiniz.

Başka Firmada Bulunan VDS Sunucumu Buraya Taşıyabilirmiyim?

Elbette,farklı firmalar üzerinde yer alan VDS Sunucunuzun içerisindeki tüm verilerini ücretsiz olarak bizden alacağınız VDS Sunucunuzun içerisine titiz bir şekilde taşıyıp siteleriniz ve projelerinizin kaldığı yerden çalışmasını sağlayabiliriz.

VDS Sunucularda Ücretsiz Saldırı Koruması Mevcutmu?

VDS Sunucu hizmetlerinde ücretsiz voxility ddos koruma sistemi tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Satın alan tüm müşterilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilmek ve otomatik aktif olmaktadır. Ancak unutmamak gerekirki kimse % 100 saldırı koruma garantisi günümüz teknolojisinde veremez.

VDS Sunucu hizmetlerinin Lokasyonu Nedir?

VDS Sunucu paketlerine ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.Tier III sınıfına sahip verimerkeziminden yüksek uptime oranı ile 7/24 erişilebilir bir VDS hizmetine sahip olabilirsiniz.

VDS İle VDS Server Arasındaki Fark Nedir?

VDS Serverlerde kaynaklar bir araya toplanır ve bölümlenerek dağıtılır,kaynaklar paylaşımlıdır.VDS Serverlerde ise tamamen tarafınıza özel donanımsal olarak ayrılan paylaşımsız kaynaklar sunulur böylece,sunucudaki diğer müşterilerden ayrı özel kaynak kullanmış olursunuz.


Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top