X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü
Entry
Yeni başlayanlar için ideal çözüm.
29.99₺ 14.99₺ AYLIK
12 Ay Sabit Fiyat Garantisi
Stok yok 10 Adet Web Sitesi 10 GB SSD Disk Alanı 1 GB Ram 1 Core CPU Limitsiz Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Starter
Yeni başlayan küçük işletmeler için uygun.
49.99₺ 24.99₺ AYLIK
12 Ay Sabit Fiyat Garantisi
Stok yok 25 Adet Web Sitesi 25 GB SSD Disk Alanı 2 GB Ram 1 Core CPU Limitsiz Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Premium
Yeni başlayan kurumsal işletmelere özel.
94.99₺ 59.99₺ AYLIK
12 Ay Sabit Fiyat Garantisi
Stok yok Limitlendirilmemiş Web Sitesi Limitlendirilmemiş Disk Alanı 4 GB Ram 1 Core CPU Limitsiz Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkçe Kontrol Paneli Türkiye Lokasyon
Birden Fazla Websiteniz İçin Daha Uygun Fiyatli DirectAdmin Bayi Paketlerimize Hemen Göz Atın.

Sunduğumuz Hizmetler

En Uygun Fiyatlar İle Müşterilerinize Marka Ve Logo Olmadan Reseller Hosting Üzerinden Hizmet Verin.

Ücretsiz Whois Gizleme

Reseller Hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Başka firmadaki reseller hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız reseller hosting hesabına ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Reseller Hosting sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, reseller hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

Reseller Hosting paketine göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirin.

Ücretsiz SSL

Tüm reseller hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor,sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

Tek Tıkla Script Kurulumu

100'lerce otomasyon yazılımını kontrol panelinden tek tık ile kurmanızı sağlayarak zaman kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularda üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe DirectAdmin Kontrol Paneli

Reseller hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

DirectAdmin Kontrol Paneli

Stabil ve türkçe akıcı sayfa geçişleri,yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim. sunmakta,hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği, Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle 100'den fazla hazır script kurulumu gerçekleştirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed Teknolojisi ile reseller hosting hesaplarınızda yüksek güçde performans elde edebilirsiniz.Litespeed internet sitenizin çalışma performansını ve hızını ciddi düzeyde artıran bir yazılımdır. Litespeed sitenize gelen ziyaretçileri güncel sayfalarla karşılayacaktır.Litespeed sayesinde sitelerin açılış hızı ciddi düzeyde artış gösterecektir. Aynı zamanda Litespeed özelleştirilmeye de çok açık bir formdur.

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
Lokasyon
Direct Admin Kontrol Paneli
Entry
29.99₺ 14.99₺
10 Adet
10 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
1 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Starter
49.99₺ 24.99₺
25 Adet
25 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
2 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Premium
94.99₺ 59.99₺
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
4 GB
2 Core
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Reseller Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Reseller Bayi Hosting birden fazla websitesine sahip kullanıcıların müşterilerinin hesaplarını yönetmek,onlara hosting firmasından farksız hizmet satabilmesine olanak sağlayan bir pakettir.Müşterilerinize özel hosting paketi açabilir,kaynaklarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Reseller Bayi Hosting paketleri sahip olduğunuz,yönettiğiniz web sitesi adedine göre şekillenmektedir.Kaç adet web siteniz var,kaç adet ihtiyacınız var ise ona göre sitemizdeki paketlerden size uygun olanı sipariş verebilirsiniz.Bayi Hosting hizmeti ile sizde teknik bilgi gerektirmeden müşterilerinize hosting satışı yapabilirsiniz.

Reseller Hosting eğer müşterilerinize hizmet satıyorsanız tercih edilir,müşterinize özel site açabilir,müşterinize özel disk/trafik kısıtlaması yapabilirsiniz.Ancak normal Web Hosting paketlerinde 1 ' den fazla site açamazsınız.Tek kullanıcı yetkisi bulunmaktadır.

Elbette farklı firmada bulunan bayi hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki bayi hosting paketinizi ücretsiz olarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki bayi hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Reseller Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.


Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top