X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü
Sizler İçin Çalışıyoruz

Hakkımızda - Verigom

Biz Kimiz?

2010 Yılından beri aktif olarak hosting sektöründe yer almaktayız. Sektörün ve network dünyasındaki gelişmelerin içerisinde yıllardır var olmaktayız. Verigom Telekomünikasyon olarak kurumsal ve bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılık hizmetini kesintisiz şekilde sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacı ile 2019 yılında müşterilerimizin hizmetine geçmiştir.

Verigom ekibi , 2019 yılında kurulmasına rağmen , hosting ve barındırma alanında oldukça fazla tecrübeye sahiptir. Verigom firmasında; takım ruhu ile harekete geçen ve empati kurmaya yatkın bir ekip bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize hizmet verirken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de sektörün trendleri kendimiz belirleyerek sektörde öncü olmayı amaçlamaktayız.

Kurumsal Bilgilerimiz (Verigom Telekomünikasyon LTD. ŞTİ.)

0212 970 2393
Büyükdere Cad. No:171 Metrocity AVM Kat: -4B No: 39-46S, Levent Cd. Şişli/İstanbul
Mall Of İstanbul The Office No:7 E Kat:17 D.No:136 Başakşehir/İstanbul
İkitelli Vergi Dairesi - Vergi NO : 6491098485 - Mersis No : 06491098485000001

Misyonumuz

Verigom İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize,en etkin,hızlı ve kesintisiz bir barındırma imkanı sunarak,gönül rahatlığı ile web site,sunucu,ve diğer dijital hizmetlerini kesintisiz bir alt yapı ve memnuniyetle host etmektir. Verigom Telekomünikasyon Limited Şirketi olarak,türkiye ve global pazarda iddialı bir konum elde ederek,yurtdışındaki servis sağlayıcıların ciddi teknik destek eksikliğini pazarda Verigom olarak doldurarak, insanların daha huzurlu bir gün geçirmesini sağlamak istiyoruz

Veri Merkezinden Kareler

Teknoloji Altyapımız

Verigom Telekomünikasyon olarak, Türkiye'nin verisi Türkiye'de kalsın anlayışıyla sadece Türkiye'nin en iyi veri merkezleri ile çalışmaktayız. TIER III sertifikasyona sahip, yedekli elektrik, internet, havalandırma sistemleriyle donatılmış veri merkezlerinde sunucularınız ve verileriniz güvenle barındırılmaktadır. Ayrıca veri merkezleri 9 büyüklüğündeki bir depremde bile ayakta kalacak şekilde tasarlanmış olup, sahip olduğu yedekli jeneratör kaynağı ile günlerce süren elektrik kesintilerinde bile hizmet sağlamaktadır.

Tüm Verigom Telekomünikasyon sunucuları, Istanbul Lokasyonda bulunan son teknoloji TIER3 sertifikasına sahip veri merkezinde barınmaktadır.

Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top