X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Hosting Paketlerinde Büyük KAMPANYA!
WP Entry

Yeni başlayan web siteleriniz için ideal paket

39.99₺ 29.99₺ AYLIK
Satın Al 1 Adet Web Sitesi ∞ Limitsiz SSD Disk Alanı ∞ Limitsiz Trafik 2 Core CPU 2 GB Ram ∞ Limitsiz Altözellik Ücretsiz SSL Günlük Yedekleme LiteSpeed/LsCache Türkiye Lokasyon
WP Starter

İşini ileriye taşımak isteyen wordpress hosting paketi

49.99₺ 39.99₺ AYLIK
Satın Al 2 Adet Web Sitesi ∞ Limitsiz SSD Disk Alanı ∞ Limitsiz Trafik 2 Core CPU 2 GB Ram ∞ Limitsiz Altözellik Ücretsiz SSL Günlük Yedekleme LiteSpeed/LsCache Türkiye Lokasyon
WP Premium

Bol bol kaynak isteyen büyük wordpress siteleri.

69.99₺ 59.99₺ AYLIK
Satın Al 10 Adet Web Sitesi ∞ Limitsiz SSD Disk Alanı ∞ Limitsiz Trafik 4 Core CPU 8 GB ECC Ram ∞ Limitsiz Altözellik Ücretsiz SSL Günlük Yedekleme LiteSpeed/LsCache Türkiye Lokasyon

Uzun vadeli web hosting hizmet alımları oldukça avantajlıdır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Birden Fazla Websiteniz İçin Uygun Fiyatli Reseller Hosting Paketlerimize Hemen Göz Atın.

Wordpress Hosting İle Sunduğumuz Hizmetler

x10 Kat Hızlı Ucuz Wordpress Hosting paketleri ile sunulan ek hizmetler

Ücretsiz Whois Gizleme

Wordpress hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

WordPress Taşıma Desteği

Başka firmadaki wordpress hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız wordpress hosting paketine ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Wordpress hosting paketlerine ait sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, web hosting hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

WordPress Hosting göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirerek performanslı wordpress hosting hizmetini deneyin.

Ücretsiz SSL

Wordpress hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor,sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

WordPress Hosting LSCache

WordPress Hosting paketlerinde, liteSpeed cache yazılımı ile wordpress sitelerinde %400'e varan fazla performans.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm wordpress hosting sunucularında üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe CPanel ve Plesk

Wordpress hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok kullanılan,en yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmakta, wordpress hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği,Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle wordpress hosting paketinize wordpress kurabilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tek Tıkla Wordpress Kurulumu

Wordpress Hosting paketlerinde, özel olarak hazırlanan wordpress kurulum aracı ile, saniyeler içerisinde veritabanı ve FTP kullanmadan tarafınıza verilen cPanel kontrol paneli üzerinden tek tık ile wordpress kurulumunuzu gerçekleştirebilir zamandan tasarruf edebilirsiniz. En uygun WordPress hosting fiyatları ve en zahmetsiz wordpress kurulumu Verigomda.

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası wordpress hosting hizmetinde size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
SSL Sertifikası
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
Lokasyon
cPanel veya Plesk
Entry
14.99₺ 7.50₺
1 Adet
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
Ücretsiz SSL
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
2 GB
2 Core
Türkiye
Satın Al
Starter
20.99₺ 10.99₺
2 Adet
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
Ücretsiz SSL
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
2 GB
2 Core
Türkiye
Satın Al
Premium
39.99₺ 19.99₺
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
Ücretsiz SSL
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
∞ Limitsiz
8 GB
4 Core
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Wordpress Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Wordpress kısaca; hiçbir programlama ve yazılım , tasarım bilgisi gerektirmeden dakikalar içerisinde ücretsiz olarak her türlü sektörde web sitesi kurmanıza imkan sağlayan ve internet ortamında yayınlamanıza, yönetmenize ve geliştirmenize olanak sağlayan açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemidir.

Wordpress , internetteki araştırmalara göre dünya üzerindeki sitelerin % 40'lık bir bölümüne CMS alt yapısı sağlamaktadır. WordPress çok amaçlı ve çok yönlü bir cms sistemi olduğundan dolayı, WordPress alt yapısı ile blog sitesi, kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz. WordPress sisteminin bu kadar kullanılmasının bir diğer sebebi ise tamamen açık kaynak kodlu olması, bir çok eklenti ve temanın ücretsiz olarak edinilebiliyor olmasıdır.

WordPress Hosting, güçlü , hızlı ve güvenli olarak wordpress alt yapılı web sitelerinin sayfa açılış hızlarını yükseltmek amacı ile özel olarak oluşturulmuş bir web hosting ürünüdür. WordPress Hosting hizmeti tek tıklama ile wordpress kurulumu sağlar ve özel güvenlik eklentileri içerir. WordPress Hosting hizmetinde, web sitenize verilen ram ve cpu miktarı yüksek olduğu ve özel olarak optimize edilen sunucular üzerinden hizmet verildiği için wordpress alt yapılı web siteleriniz oldukça performanslı ve hızlı çalışır.

Wordpress hosting satın almak tamamen wordpress alt yapısı bir web sitesi kurmayı ve geliştirmeyi düşünüyorsanız doğru bir seçim olacaktır. Wordpress hosting hizmetinde tarafınıza verilen kaynaklar ve performans standart web hosting hizmetine göre daha fazla fazladır. Wordpress kolay kullanımı ve internette yüzlerce kaynağı olan bir cms sistemi olduğu için çokca tercih edilen bir hosting türüdür.

Eğer siteniz kaynak tükenmeyen,yeni kurulan ve ziyaretçisi olmayan bir site ise "Entry Hosting" paketimizi tercih edebilirsiniz,yeterli gelmez ise,paketinizi Verigom Müşteri Paneli üzerinden yükseltebilirsiniz,ziyaretçisi olan bir web sitesi sahibi iseniz ve kurumsal iş yapacak iseniz "Premium" sınırsız hosting paketini tercih etmelisiniz.Hangi WordPress Hosting paketini almak istediğinize karar veremiyorsanız Verigom ile iletişime geçerek wordpress hosting tavsiyesi konusunda rehberlik alabilirsiniz.

Wordpress hosting satın alırken fiyatın yanı sıra,hosting hizmeti aldığınız firmanın Verimerkezi alt yapısına ve kullandığı donanımlara dikkat etmelisiniz.Verilerimiz değerli olduğu için önceliğimizin bu olması gerekmektedir.Verigom size Tier III alt yapısı ile kesintisiz ve yüksek performanslı wordpress hosting hizmeti sunar.

WordPress Hosting, standart Web Hosting ürününden çok daha fazla performans sağlayan, tamamen wordpress alt yapılı siteler için hazırlanmış paketlerdir. WordPress Hosting hizmetinde CMS sistem kurulumu saniyeler sürerken, standart web hosting hizmetinde veritabanı kurulumuna kadar manuel olarak yapmanız gerekebilir.WordPress hosting paketlerinde site başına verilen Ram ve CPU normal web hosting hesabından daha fazladır. Daha hızlı bir web sitesine sahip olursunuz.WordPress Hosting paketinde önbellek sorununu çözmek için özel yazılımlar kullanılır.WordPress her ne kadar güvenli olarak görülse de bazı açıkları bulunan bir sistemdir. WordPress Hosting paketlerinde bu açıklara karşı önlemler en iyi şekilde alınmaktadır.

Wordpress hosting siparişinizi oluşturup ödemenizi tamamladıktan sonra hosting paketiniz anında aktif olur ve kullanım yapmaya başlayabilirsiniz.

Elbette farklı firmada bulunan wordpress hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki hosting paketinizi ücretsiz oolarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Satın aldığınız wordpress hosting paketinizdeki domaini dilediğiniz zaman tarafımıza ticket açarak değiştirebilir, yeni domaininiz ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Wordpress hosting hizmetinizde kuracağınız wordpress CMS yazılımını FTP dizininde bulunan public_html içerisine kurmalısınız. Tüm wordpress dosyaları bu dizinde yer almalıdır.

WordPress Hosting paketlerinde, otomatik wordpress kurulum eklentisi sayesinde desteğe ihtiyaç duymadan tek bir tık ile 30 saniye içerisinde wordpress web sitenizi kurabilirsiniz. Tabi ki yinede firmamız wordpress kurulumunda zorluk çeken müşterilerimiz için 7/24 wordpress hosting kurulum desteği vermektedir.

Wordpress hosting paketlerinden herhangi birini satın aldığınızda cPanel Wordpress Hosting kontrol paneli üzerinde yer alan Softaculous aracılığı ile bir kaç saniye içerisinde wordpress kurulumunu otomatik yapabilirsiniz.

WordPress hosting sunucularında özel olarak geliştirilmiş güvenlik duvarı ve eklentiler kullanılarak, siteniz güvenli bir şekilde korunmaktadır. Yüksek hitli ve kaynak tüketen web siteleri düşünülerek sunucuların tüm güncellemeleri periyodik olarak titiz bir şekilde yapılmakta, güvenlik en üst düzeyde tutulmakta ve donanımsal firewall sistemleri kullanılmaktadır.

LiteSpeed cache eklentisi, litespeed firması tarafından geliştirilmiş, ücretsiz bir önbellekleme eklentisidir. Gelişmiş cache yönetimi ve site optimizasyon özellikleri ile wordpress alt yapılı web sitelerinin tüm performans optimizasyonları eklenti üzerinden tek bir tık ile yapmanıza olanak sağlayan site hızlandırma ve performans arttırma eklentisidir. Sitenizi ciddi anlamda hızlandırır, yavaş açılan web sayfalarını optimize eder.

Wordpress Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.


Top