X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
BÜYÜK KAMPANYA! AÇILIŞA ÖZEL TÜM WEB HOSTİNG PAKETLERİNDE % 50 NET İNDİRİM!
Giriş Yap
Entry
Yeni kurulan küçük web siteleri için ideal seçiminiz.
19.99₺ 11.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 5 GB SSD Disk Alanı Limitlendirilmemiş Trafik 1 GB ECC Ram 1 Core CPU Limitlendirilmemiş Altözellik Günlük Yedekleme Lite Speed LiteSpeed Cache Türkiye Lokasyon
Starter
İşini ileriye taşımak isteyen kişiler için çözümler.
34.99₺ 17.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 10 GB SSD Disk Alanı Limitlendirilmemiş Trafik 2 GB ECC Ram 2 Core CPU Limitlendirilmemiş Altözellik Günlük Yedekleme Lite Speed LiteSpeed Cache Türkiye Lokasyon
Premium
Bol bol kaynak isteyen büyük wordpress siteler için.
69.99₺ 39.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 2 Adet Web Sitesi 50 GB SSD Disk Alanı Limitlendirilmemiş Trafik 4 GB ECC Ram 4 Core CPU Limitlendirilmemiş Altözellik Günlük Yedekleme Lite Speed LiteSpeed Cache Türkiye Lokasyon
Birden Fazla Websiteniz İçin Uygun Fiyatli Bayi Hosting Paketlerimize Hemen Göz Atın.

Wordpress Hosting İle Sunduğumuz Hizmetler

x10 Kat Hızlı Wordpress Hosting paketleri ile sunulan ek hizmetler

Ücretsiz Whois Gizleme

Wordpress hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Başka firmadaki web hosting - wordpress hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız web hosting hesabına ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Wordpress web hosting sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, web hosting hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

Web Hosting paketine göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirin.

Ücretsiz SSL

Tüm wordpress web hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor, sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

LiteSpeed Cache Yüksek Performans

LiteSpeed Cache yazılımı ile wordpress sitelerinde %400'e varan fazla performans.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularda üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe CPanel ve Plesk

Web hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok kullanılan,en yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmakta,hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği, Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle 100'den fazla hazır script kurulumu gerçekleştirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed Teknolojisi ile web hosting hesaplarınızda yüksek güçde performans elde edebilirsiniz. Litespeed internet sitenizin çalışma performansını ve hızını ciddi düzeyde artıran bir yazılımdır. Litespeed sitenize gelen ziyaretçileri güncel sayfalarla karşılayacaktır.Litespeed sayesinde sitelerin açılış hızı ciddi düzeyde artış gösterecektir. Aynı zamanda Litespeed özelleştirilmeye de çok açık bir formdur.

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
Lokasyon
cPanel veya Plesk
Entry
20.99₺ 11.99₺
1 Adet
5 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
1 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Starter
34.99₺ 17.99₺
1 Adet
10 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
2 GB
2 Core
Türkiye
Satın Al
Premium
69.99₺ 39.99₺
1 Adet
50 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
4 GB
4 Core
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Wordpress Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

CMS sistemlerinden biri olan wordpress alt yapılı websitelerinizi wordpress hosting paketleri ile hız sorunu yaşamadan daha performanslı bir şekilde barındırabilir,normal web hosting paketlerine göre daha fazla performans alabilirsiniz.LiteSpeed Cache ile web siteleriniz çok hızlı çalışır. Sunucular %100 wordpress uyumlu çalışmaktadır.

Eğer siteniz kaynak tükenmeyen,yeni kurulan ve ziyaretçisi olmayan bir site ise "Entry Hosting" paketimizi tercih edebilirsiniz,yeterli gelmez ise,paketinizi Verigom Müşteri Paneli üzerinden yükseltebilirsiniz,ziyaretçisi olan bir web sitesi sahibi iseniz ve kurumsal iş yapacak iseniz "Premium" sınırsız hosting paketini tercih etmelisiniz.Hangi paketi almak istediğinize karar veremiyorsanız Verigom ile iletişime geçerek wordpress hosting satın alma konusunda rehberlik alabilirsiniz.

Wordpress hosting satın alırken fiyatın yanı sıra,hosting hizmeti aldığınız firmanın Verimerkezi alt yapısına ve kullandığı donanımlara dikkat etmelisiniz.Verilerimiz değerli olduğu için önceliğimizin bu olması gerekmektedir.Verigom size Tier III alt yapısı ile kesintisiz ve yüksek performanslı hizmet sunar.

Elbette farklı firmada bulunan wordpress hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki hosting paketinizi ücretsiz oolarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Wordpress Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.


Top