Loading...
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü
Fırsat Ücretsiz Kurulum ve Sunucu Taşıma!

Tier III Sunucu Barındırma

Sunucu barındırma hizmetimiz ile güçlü networkun farkına varın. Istanbul Lokasyon Tier III Veri merkezinde co-location hizmeti. Limitsiz trafik, ücretsiz monitöring ve uygun fiyat garantisi.

Fırsat Ücretsiz Kurulum ve Sunucu Taşıma!

Fiziksel Sunucu Kiralama

İstanbul Lokasyon Fiziksel sunucu hizmeti. Tamamen sizin için hazırlanmış özel dedicated sunucular. Yüksek performans ve %99.99 uptime garantisi.

Fırsat Ücretsiz Optimizasyon!

Ultra Hızlı VDS Satın Al

VDS sanal sunucu kiralayarak en iyi donanımlar ile en iyi performansı yaşarsınız. Diğer müşterilerimizden bağımsız şekilde tüm projelerinizi en iyi şekilde yürütürsünüz. İstanbul Lokasyon VDS'ler ile en iyi performansı bizden alabilirsiniz!

Fırsat Ücretsiz Kurulum ve Taşıma

Wordpress Hosting Satın Al

Sadece Wordpress / Woocommerce için tasarlanmış olan Wordpress Hosting paketlerimiz ile alabileceğiniz en iyi performansı alırsınız. 24 saat teknik destek alt yapısı ve tek tık ile kurulum imkanı.

indirim
.com
.com Alan Adı

45.9₺ $14.55

indirim
.net
.net Alan Adı

45.9₺ $18.89

indirim
.org
.org Alan Adı

45.9₺ $18.20

indirim
.xyz
.xyz Alan Adı

45.9₺ $16.02

indirim
.site
.site Alan Adı

45.9₺ $35

indirim
.info
.info Alan Adı

45.9₺ $30.79

Mükemmel web barındırma planınızı seçin

7/24 mükemmel teknik destekle inanılmaz performans için oluşturulmuş yüksek kaliteli, sınırsız barındırma paketlerimiz.

Web Hosting
29.99₺/aylık İnanılmaz performans için
Şimdi İncele
 • cPanel Kontrol Paneli
 • NVME M.2 SSD Disk
 • Yeni Nesil İşlemciler
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Reseller Hosting
49.99₺/aylık Birden fazla projeleriniz için
Şimdi İncele
 • cPanel / WHM Kontrol Paneli
 • NVME M.2 SSD Disk
 • Özel Name Server
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Kurumsal Hosting
499.99₺/yıllık İşletmelerinizi büyütmek için
Şimdi İncele
 • cPanel Kontrol Paneli
 • NVME M.2 SSD Disk
 • Özel E-Posta Servisi
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
Wordpres Hosting
29.99₺/aylık Wordpress için en iyi performans
Şimdi İncele
 • Wordpress için en iyisi
 • NVME M.2 SSD Disk
 • Tek Tık ile kurulum
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
VDS Sanal Sunucu
39.99₺/aylık Paylaşımsız sanal sunucular
Şimdi İncele
 • Intel E5 2699V4 işlemciler
 • NVME M.2 SSD Disk
 • %99.99 Uptime garantisi
 • İstanbul Radore Lokasyon
Sunucu Kiralama
999.99₺/aylık Büyük projeleriniz için
Şimdi İncele
 • Yeni Nesil Donanımlar
 • NVME M.2 SSD Disk
 • Ücretsiz Kurulum
 • İstanbul Radore Lokasyon

Kampanyalı Paketlerimiz

Şuanda indirimde olan bazı hizmetlerimiz.

özel fiyat
VDS Server
69.99₺ 59.99₺
özel fiyat
.com.tr Alan Adı
55.00₺ 25.00₺
özel fiyat
Fiziksel Sunucu
1299.99₺ 999.99₺
özel fiyat
Web Hosting
59.99₺ 29.99₺
özel fiyat
Kurumsal Hosting
750.00₺ 500.00₺

Verigom Avantajları

Bu işi çok iyi yapıyoruz, neden mi? Biraz bahsedelim.

7/24/365 Mükemmel Destek

Ulaşılabilirliğin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. O yüzden sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için personellerimiz 24 saat sizin yanınızda.

Tamamen Türk Projesi

Verigom %100 Türk sermayesi ile yapılmıştır bir barındırma sağlayıcısıdır. Verigom Telekomünikasyon Limited Şirketi olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

Güçlü Donanım

Tüm servislerimizde en yeni ve güçlü donanımlar kullanmaktayız. Gelişen teknolojiyi takip ederek sürekli ekipmanlarımızı yeniliyoruz.

Müşteri Odaklı Çalışıyoruz

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterinin her zaman haklı olduğunu bilen bir politika izliyoruz.

Ücretsiz Servisler

Ücretsiz taşıma, Ücretsiz SSL, Ücretsiz Anti-spam gibi servisler için ekstra ücret almıyoruz. Bu tür servisleri biz kendimiz sizler için ücretsiz sağlıyoruz!

Güçlü Network Altyapısı

Verigomdan aldığınız tüm hizmetler Türkiye'nin en iyi konumu ve network alt yapısı olan Tier III Sertifikalı Istanbul Radore Veri merkezinden verilmektedir.

Destekte Sektör
Lideri Verigom

Biz sadece başka bir hosting firması değiliz. Günün her saati teknik uzmanlarımız tarafından desteklenen olağanüstü, hızlı ve sorunsuz barındırma hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

Ticket  Desteği

Laf olsun diye söylemiyoruz , açtığınız biletleri en hızlı şekilde cevaplıyoruz. Teknik personellerimiz 24 saat sizler için arka planda çalışıyor.

Canlı Yardım  Desteği

Satış öncesi sorularınızı hızlıca cevaplamak için canlı yardımı kullanıyoruz. Güvenlik sebebiyle teknik soruları sadece ticket üzerinden vermekteyiz.

Verigom Hosting & Sunucu İncelemeleri

Bizleri tercih eden bazı müşterilerimizin yorumları.

Yaklaşık 8 aydır co-located ve firewall hizmeti alıyorum. Çalışmaya başladığımız ilk günden beri herhangi bir talep yada sorunumuza soru ve sorunlarla değil çözüm odaklı ve profesyonelce yaklaştılar. Fiyatları piyasadaki alternatiflerine göre oldukça uygun diyebilirim. Özetle; oluşturdukları güven ortamı, hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası sayesinde 2023 senesinde de birlikte çalışmaya devam edeceğiz gibi görünüyor. İlgililerine tavsiyedir.

- Mahmut Sami Sarı BigOcto Yazılım A.Ş.

Kendileri ile kısa bir araştırma sonucunda tanışma fırsatım oldu. Teknik anlamda işlerini çok iyi yapan insanlar olduklarını söyleyebilirim. Şu şekilde ifade edeyim, bir problem olduğunda geri dönüş hızları çok tatmin edici ve aşırı anlayışlı; problem çözme odaklılar. Kesinlikle bugüne kadar en çok tatmin olduğum firmalardan birisi oldular. Bu alanda çalışan ve ihtiyaç duyanların net hizmet alması gereken bir firma.

- Ahmet Gezer

Sayfa açılış hızlarında 1 saniyenin bile satışlara büyük etkisinin olduğu e-ticaret ortamında 6-7 saniyelik sayfa açılış süresini 2.5 saniyeye indiren Verigom hosting sunucularından ve teknik destek ekibinin ilgisinden çok memnunuz, sunucu kalitesinin ne kadar önemli olduğunu satışlarımızın yaklaşık %80 artmasıyla anlamış olduk.

- Soner Tan

İlk siparişime bireysel hosting ile başladım. Son derece memnundum. İşim gereği vds e geçmek zorunda kaldım. Şuan birden fazla vds kullanıyorum. Uptime değerlerimde aylardır hiç düşme olmadı. Ayrıca pingdom ve gtmetrix puanlarım bugüne kadarki en yüksek seviyede. Verigom sunucuları gayet güzel! Teknik destek de ortalamanın üstünde, üstelik 7/24. Teşekkürü borç bilirim.

- Halil Uzun

Verigom firmasından VDS ve Fiziksel sunucu hizmeti almaktayım. Hem barındıkları veri merkezinin kalitesi , hemde kendi donanımlarının performansı sayesinde hiç bir zaman down sorunu yaşamadık. Günün her saatinde çok hızlı bir şekilde çözüm sunabildikleri için ve fiyat performans açısından en iyi firma olduğu için kendilerini kullanmaktayım.

- Selçuk Sönmez

Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top