X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü
Fırsat İstanbul için taşıma hizmetimiz ücretsizdir

Sunucu Barındırma

Sunucu barındırma hizmetimiz ile güçlü networkun farkına varın. Istanbul TIER III Veri merkezinde co-location hizmeti vermekteyiz. Limitsiz trafik, 24 saat destek ve uygun fiyat garantisi.

  • Hızlı Yüklenen Web Sayfaları
  • Ücretsiz Günlük Yedekleme
  • Ücretsiz Taşıma Hizmeti
  • Süper Hızlı Teknik Destek

Sunucu Barındırma hizmeti nedir?

Sunucu Barındırma Colocation Hizmeti, şahıs veya kurumsal firmalara ait fiziksel sunucuların, ek bir yatırım yapmadan enerji maliyetlerini azaltır. Datacenter üzerinden sunucu barındırma hizmeti alacağınız için hat,iklimlendirme ve yedekli enerji alt yapısına sahip olursunuz. Uluslararası standartlara uygun Veri Merkezimiz üzerinden profesyonel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunucu Barındırma Teklif Formu
İnternet Erişimi
Sunucu Tipi
Güç Kaynağı
IP Adresi
İşlemci Sayısı
İşlemci Modeliniz
Firewall Koruma
Kullanım amacı
Adınız ve Soyadınız veya Ünvanınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
İletmek istediğiniz ayrıntılar

Tier III+ Istanbul Datacenter İle Sunucu Barındırma

Sunucularınızın bulunduğu lokasyon çok önemlidir. Sunucu barındırma aldığınız lokasyondaki web sitelerinizin veya diğer projelerinizin erişim hızını oldukça etkilemektedir. Türkiye için şuanda en iyi co-location hizmeti İstanbul lokasyonunda verilmektedir.Tamamı TIER III standartlarında hizmet veren İstanbul veri merkezinden barındırma hizmeti sağlamaktayız.

Güvenilirlik Ve Uzmanlık

Verigom Veri Merkezi servislerinde tamamı yedekli 2(N+1) yedeğin yedeği, bir Tier 3+ Data Center olmakla beraber, %99,999 SLA uptime oranı sunma müşterilerine rahatlık sağlamaktadır. Global,ulusal ve kurumsal şirketlerin karşılacağı zorluk ve fırsatları yönetmelerinde yardımcı olmak için Verigom Uzman Network ekibi ile sizlere destek olmaktadır.

Barındırma Hizmeti Dışında Kabin Kiralama Hizmetleri

Sunucu barındırma altyapınız, dünya üzerinde 24 farklı ülkede 48+ datacentera sahip, istanbul konumlu global standartlarda hizmet veren Tier III+ sertifikalı verimerkezi farkı ile profesyonel çözümler. Verimerkezimiz Türkiye'nin ilk 'Carrier Neutral' (Operatör Bağımsız) verimerkezi olmakla beraber, erişim alt yapılarının tamamı yedeklidir.

Kurumsal Şirketlere Yönelik Profesyonel

Sunucu Barındırma Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçin

Sunucu Barındırma Hizmeti Özellikleri

Kurumsal kesintisiz colocation sunucu barındırma çözümleri ile Tier III+ global verimerkezinden profesyonel colocation hizmeti. İstanbul içindeki sunucularınızın taşımasını ücretsiz yapmaktayız. Daha fazlası için bizimle sadece kurumsal mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. info@verigom.com

%99.9 Uptime NW

Tier 3+ verimerkezimiz üzerinden temiz network üzerinden temiz trafik ile %99.9 Uptime Garantili Sunucu Barındırma Hizmeti sağlamaktayız.

Tamamı Yedekli Network

Verigom network alt yapısı tamamı farklı 6 operator alt yapısı ile uçtan uca yedekli bir şekildedir.

7/24 Ücretsiz KVM

Hizmet aldığınız süre boyunca mail - ticket desteği ile 7/24 KVM erişimi talep edebilirsiniz.

Hat Takibi Ve Trafik İzleme

Sunucu barındırma hizmetinizde kontrol paneliniz üzerinden hattınızı izleyebilir, grafiklere göre analiz yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu Barındırma Hizmeti ( Colocation ) hakkında merak edebileceğiniz soruların cevapları.

Sunucu Barındırma Hizmeti Nedir?

Sunucu Barındırma Colocation Hizmeti, şahıs veya kurumsal firmalara ait fiziksel sunucuların, ek bir yatırım yapmadan enerji maliyetlerini azaltır. Datacenter üzerinden sunucu barındırma hizmeti alacağınız için hat,iklimlendirme ve yedekli enerji alt yapısına sahip olursunuz. Uluslararası standartlara uygun Global Veri Merkezimiz üzerinden profesyonel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Colocation terimi ise sunucu barındırma kelimesinin ingilizcesidir. Sunucu barındırma hizmeti satın alırken verimerkezinin Tier standartlarının yüksek olması, enerji seviyelerinin kesintiz bir yayın açısından garanti edilebilmesi önemlidir. Verigom colocation hizmeti ile sizlere Global bir verimerkezi üzerinden profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Fiziksel sunucumu size nasıl teslim edebilirim?

İstanbul içindeki sunucularınızı adresinizden alıp veri merkezine götürüyoruz. Gerekli kabloları ve diğer ihtiyaçları giderdikten sonra hızlı şekilde power on durumuna getiriyoruz. Bu hizmetimiz İstanbul'da olan müşterilerimiz için ücretsizdir. Çevre şehirler için ekstra ücret almaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rack Sunucu Barındırma Nedir?

Rack sunucu barındırma nedir tanımlamasını yapacak olursak işletmeler için en ideal ve işlevsel sunucu kasa tipidir, az yer kaplaması ve güvenli veri alışverişi konusunda artısı bulunmaktadır.

Sunucu Barındırma İle Kabin Kiralama Arasındaki Fark Nedir?

Sunucu barındırma hizmetlerinde sunucular ortak kabin alanlarında yer alır 1U , 2U olarak yer alır. Switch, Firewall cihazlarda diğer kullanıcılarla ortaktır ve sunucunuza ortak switchler üzerinden kablo çekilerek bağlantı sağlanır. Fakat tam kabin kiralama 42U kapasiteli sunucu barındırma hizmetlerinde ise kabin tamamen size özeldir, hiçbir ortak kullanım alanı yoktur kendi switch cihazınızı koyabilirsiniz. Kabine sizlerin izni ve bilgisi olmadan hiçbir şekilde müdahale edilemez , değişiklik yapılamaz.

Colocation Fiyatları Nasıl Öğrenebilirim?

Colocation fiyatları belirlenirken, verimerkezi alanı içerisinde barınacak sunucu sayısına, sunucunun boyutuna, sunucu içerisinde işlemci,ram,disk ve sunucunun güç kaynağı kapasitesine göre özel olarak belirlenmektedir. Her sunucunun tükettiği enerji farklı olduğundan net bir fiyat çıkarılabilmesi için tarafımızdan teklif almanız daha doğru olacaktır.

Sunucu Barındırma Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Sunucu barındırma fiyatlarının belirlenmesinde sizlerin kullanmış olduğu sunucu modeli, kasa boyutu, sunucu içerisindeki mevcut işlemci, ram , disk ve power supply bilgisine göre ortalama tüketim hesabı yapılarak fiyatlandırma belirlenmektedir.

Sunucu Barındırma Hizmetine Dahil Olan Hizmetler Nedir?

Sunucu barındırma fiyatları içerisinde dahil olan hizmetleri özetleyecek olursak, fiziksel sunucularınızın kabine yerleştirilmesi ve müşteri istediğinde yerinden çıkarılması, 7/24 KVM erişim izni,sunucuya restart işlemi,açma kapatma işlemi,Verigom kaynaklı temel network problemlerinin tespiti ve çözümü,problemlerin giderilmesi. RDNS İşlemleri, Hat takip panellerinin sağlanması,talebe özel ücretli sunucu yönetim hizmeti.

Sunucu Barındırma Hizmetini Kimler Tercih Etmelidir?

Sunucu barındırma için profesyonel fiziksel bir ortama ihtiyaç duyan şahıs ve firmalar, enerji ve hat maliyetlerini azaltıp,yüksek kapasiteli yedekli kesintisiz bir enerji ve internet isteyenler,veri güvenliğine önem veren,sunmuş olduğu hizmetleri müşterilerine daha üst seviyede hizmet vermek amaçlı performanslı bir şekilde çalıştırmayı hedefleyenler ve fiziksel donanımını en üst seviye verimlilik ve performansla kullanmayı hedefleyenler için oldukça ideal bir hizmettir.

Sunucu Barındırmada TIER 3+ Ne Anlama geliyor?

Sunucu barındırma hizmetlerinde belirtilen tier 3 verimerkezi alt yapısı ibaresinin anlamı verimerkezinin yedek elektrik şebekesinin bulunduğu ve 72 saatlik bir elektrik kesintisine karşı sorunsuz bir şekilde kesinti yaşatmadan dayanabileceği ve tahmini olarak %99,99 uptime oranı anlamına gelmektedir.

Colocation Hizmetinde DDOS - Firewall Koruması Sağlıyormusunuz?

Colocation sunucu barındırma hizmeti almanız dahilinde ücretsiz olarak voxility ve ttdos sistemleri sağlanmakta olup, verimerkezimiz üzerinden ücretli olarak ddos koruması satın alabilirsiniz. Tamamı özel donanımsal Fortigate cihazlar üzerinden profesyonel koruma çözümleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kendimize Ait IP Adreslerini Size Anons Ettirebilirmiyiz?

Size ait olan tüm ip adreslerinin anonsunu verimerkezimize ücretsiz olarak anons ettirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Dilerseniz firmamız üzerindende /24 subnet kiralaması yapabilirsiniz.


Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top