X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Hosting Paketlerinde Büyük KAMPANYA!
Entry
Yeni kurulan küçük web siteleri için ideal seçiminiz.
9.99₺ 4.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 1 GB SSD Disk Alanı 5 GB Trafik 10 Adet Subdomain 10 Adet E-Posta 10 Adet MySQL Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkiye Lokasyon
Starter
Yeni kurulan ve işini büyütmek isteyen kişilere özel.
14.99₺ 7.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 5 GB SSD Disk Alanı 100 GB Trafik Limitlendirilmemiş Subdomain Limitlendirilmemiş E-Posta Limitlendirilmemiş MySQL Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkiye Lokasyon
Premium
Büyük düşünen ve fazla kaynak isteyen kişi/şirketler için.
29.99₺ 14.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi Limitlendirilmemiş Disk Alanı Limitlendirilmemiş Trafik Limitlendirilmemiş Subdomain Limitlendirilmemiş E-Posta Limitlendirilmemiş MySQL Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkiye Lokasyon
Birden Fazla Websiteniz İçin Uygun Fiyatli Windows Bayi Hosting Paketlerimize Hemen Göz Atın.

Sunduğumuz Hizmetler

Windows Hosting paketleri ile sunulan ek hizmetler

Ücretsiz Whois Gizleme

Windows Hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Başka firmadaki windows hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız web hosting hesabına ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Windows hosting sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, windows hosting hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

Windows hosting paketine göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirin.

Ücretsiz SSL

Tüm windows hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor, sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

Tek Tıkla Script Kurulumu

100'lerce otomasyon yazılımını kontrol panelinden tek tık ile kurmanızı sağlayarak zaman kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularda üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe Plesk Panel

Windows hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Plesk Kontrol Paneli

Windows işletim sistemli sunucularda,dünyanın en çok kullanılan,en yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmakta,hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği, Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle 100'den fazla hazır script kurulumu gerçekleştirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed Teknolojisi ile windows hosting hesaplarınızda yüksek güçde performans elde edebilirsiniz. Litespeed internet sitenizin çalışma performansını ve hızını ciddi düzeyde artıran bir yazılımdır. Litespeed sitenize gelen ziyaretçileri güncel sayfalarla karşılayacaktır.Litespeed sayesinde sitelerin açılış hızı ciddi düzeyde artış gösterecektir. Aynı zamanda Litespeed özelleştirilmeye de çok açık bir formdur.

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
Lokasyon
cPanel veya Plesk
Entry
9.99₺ 4.99₺
1 Adet
1 GB
5 GB
10 GB
10 Adet
10 Adet
10 Adet
1 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Starter
14.99₺ 7.99₺
1 Adet
1 GB
5 GB
100 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
1 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Premium
29.99₺ 14.99₺
1 Adet
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
2 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Windows Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Windows hosting , Windows işletim sisteminin kurulu olduğu sunucularda bulunan bir barınma alanıdır. ASP, ASP.NET ve HTML ve MSSQL tabanlı tüm programlama dilleri ile sorunsuz bir şekilde çalışan bir web hosting türüdür.

Yeni Nesil Ucuz Windows Hosting Fiyatları ile ASP, NET CORE , MSSQL tabanlı web sitelerinizi en ucuz windows hosting hizmeti ile yayınlayabilirsiniz. Windows Hosting fiyatları Aylık 4 TL ile 10 TL arasında paketlere göre değişmektedir. Windows hosting satın alırken tek bakmanız gereken fiyat değil, aynı zamanda firmanın sunduğu alt yapı , destek ve kaliteside göz önünde bulundurulmalıdır.

Windows Hosting ürünü ile, asp, net core, html mssql tabanlı projelerinizi geliştirebilir , bu alt yapı sahip yazılımlarınızı windows hosting üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Windows Hosting paketleri PHP desteklemesine rağmen, php tabanlı siteler için fazla önerilmemektedir. Linux PHP için sağlamış olduğu performans ile daha verimli ve daha iyi özellikler sağladığı için PHP tabanlı web siteleriniz için Linux Hosting paketlerini inceleyerek, linux üzerinde çalıştırmanız önerilir. PHP projelerinde daha fazla performans sunan Linux Hosting paketlerine göz atmanız önerilmektedir.

Windows hosting satın alımı sonrasında, tarafınıza verilecek kontrol paneli üzerinden site kurabilir ve yayınlayabilirsiniz. MSSQL tabanlı veritabanlarınızı oluşturabilir , FTP üzerinden dosyalarınızı yükleyerek sorunsuz bir şekilde yayına başlayabilirsiniz. Windows Hosting tüm hazır uygulamalar ile % 100 uyumlu ve performanslı çalışmaktadır. Windows hosting ile site kurmak oldukça kolaydır. Dilerseniz Hazır Site paketlerimizede göz atabilirsiniz.

Eğer siteniz kaynak tükenmeyen,yeni kurulan ve ziyaretçisi olmayan bir site ise "Entry Hosting" paketimizi tercih edebilirsiniz,yeterli gelmez ise,paketinizi Verigom Müşteri Paneli üzerinden yükseltebilirsiniz,ziyaretçisi olan bir web sitesi sahibi iseniz ve kurumsal iş yapacak iseniz "Premium" sınırsız hosting paketini tercih etmelisiniz.

Web Hosting satın alırken fiyatın yanı sıra,hosting hizmeti aldığınız firmanın Verimerkezi alt yapısına ve kullandığı donanımlara dikkat etmelisiniz.Verilerimiz değerli olduğu için önceliğimizin bu olması gerekmektedir.Verigom size Tier III alt yapısı ile kesintisiz ve yüksek performanslı hizmet sunar.

Elbette farklı firmada bulunan windows hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki hosting paketinizi ücretsiz oolarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Windows Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.


Top