X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü

Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi aracımız ile hiçbir teknik bilgi ve gereksinime ihtiyaç duymadan sürükle bırak yöntemi ile 5 dakikada kusursuz bir web sitesi yaratabilirsiniz. Hem zamandan hem bütçenizden ciddi anlamda tasarruf ederek hemen bir site oluşturun.

Kolay Yönetim Tamamen Türkçe panel ile tüm değişikliklerinizi kolayca yapabilirsiniz.
Ekonomik Fiyat SSL Sertifikası sektördeki en iyi fiyat avantajları ile Verigom'da.
Sanal Pos Uyumlu Tüm sanal poslar ile uyumlu ssl sertifikaları ile websitenizi güvenli hale getirin.
Güvenli İbaresi Sertifika kurulumunuz gerçekleşince google bağlantınızı "güvenli" olarak işaretler.
Entry
Yıllık alımlarda ücretsiz domain hediye edilmektedir.Yeni site kuracaklar için uygundur.
51.99₺ 19.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al Ücretsiz Domain Ve Hosting 1 GB SSD Disk Alanı Sınırsız Sayfa Oluşturma 200'den Fazla Hazır Tasarım 5 Adet E-Posta Responsive(Mobil) Uyumlu Modül Desteği LiteSpeed Ücretsiz Yedekleme Türkiye Lokasyon
Premium
Yıllık alımlarda ücretsiz domain hediye edilmektedir.Büyük düşünen işletmeler için uygundur.
51.99₺ 19.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al Ücretsiz Domain Ve Hosting 1 GB SSD Disk Alanı Sınırsız Sayfa Oluşturma 200'den Fazla Hazır Tasarım 5 Adet E-Posta Responsive(Mobil) Uyumlu Modül Desteği LiteSpeed Ücretsiz Yedekleme Türkiye Lokasyon

Pratik Şekilde Web Sİtenizi Yayınlayın

Sadece 5 Dakikada Kodlama Ve Tasarım Bilmeden Siteni Yayınla!

1
Temanızı Seçin
1
İçeriklerinizi Oluşturun
1
Ve Yayınlayın!

Size En Uygun Kullanıma Hazır Web Siteleri

Demo üzerinden test ederek,hemen bir web sitesi oluşturabilirsin.

Kurumsal Web Site
Kişisel Web Site
E-Ticaret Web Site
Şirket Web Site
Kurumsal Web Site
Kurumsal Web Site

Sunduğumuz Hizmetler

Hazır web sitesi paketlerinin size sunduğu avantajlar.

Sınırsız Sayfa ve İçerik

Sınırlama olmadan ihtiyacınız kadar sayfa ve içerik oluşturabilir,kolayca dilediğiniz zaman düzenleme yapıp,kaldırabilirsiniz.Verigom Site Aracı size kısıtlama koymaz.

Her Sektöre Göre Şablon

İster kişisel bir web sitesi,ister kurumsal bir şirket sayfası,istersenizde bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza imkan sağlıyoruz. Yüzlerce şablon üzerinden ihtiyacınıza uygun şablonu seçebilirsiniz.

Ücretsiz Domain

12 Aylık peşin ödeme yapan tüm müşterilerimize ücretsiz olarak .shop veya .online alan adlarından biri hediye edilmektedir. Hemen sizde 12 aylık sipariş verip ücretsiz domain ile site oluşturun.

Anında Kurulum

Sipariş verdikden sonra ödemeniz onaylandığı an paketiniz aktif olur ve sitenizi düzenleyip hızlı bir şekilde aktif edebilirsiniz. Dünyanın en kolay site kurma aracı Verigom Site Builder.

Multimedya Desteği

Sitenize verilen limitler dahilinde istediğiniz kadar resim,video yükleyebilir.Sosyal medya platformlarından içerik çekebilir, Google Adsense ve reklam firmalarının kodlarını sitenize ekleyerek para kazanabilirsiniz.

Verigom Kalitesi

Verigom Site Builder aracı yüksek performanslı SSD Diskler ve Multi Dil desteği ile size kesintisiz bir hizmet sunarak,işinizi kolaylaştırır zamandan tasarruf ettirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Verigom hazır site aracı ile ilgili aklınıza gelebilecek soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Verigom hazır websitesi aracı,insanların kodlama ve tasarım gibi teknik detaylar bilmeden,sürükle bırak yöntemi ile dakikalar içerisinde profesyonel bir web sitesi oluşturabileceği kolay site kurulum aracıdır.Hazır Web Sitesi ile kolayca e-ticaret siteside oluşturulabilmektedir.

Verigom hazır websitesi aracı,hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan 200'den fazla şablon üzerinden size seçenek sunar,beğendiğiniz tasarımı seçip dakikalar içerisinde düzenleme yaparak sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Verigom Hazır Site paketlerinde tüm web hosting/bayi hosting hizmetlerinde olduğu gibi ömür boyu ücretsiz ssl sertifikası hediye edilmektedir.Böylece daha güvenli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Elbette,hazır web sitesi aracını kullanmadan önce demo kısmından örnek web sitesi oluşturarak görebilir,sonrasında demoyu satın alarak anında websitenizi aktif edebilirsiniz.

Verigom Hazır Web Sitesi aracı ile site türü sınırlaması bulunmamaktadır. İsterseniz kişisel bir blog yaratabilir,isterseniz kurumsal şirketiniz için bir site yapabilir,isterseniz profesyonel bir e-ticaret sitesi oluşturup satış yapabilirsiniz.


Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top