X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü

Merhabalar sayın kullanıcılarımız.

Dün geceki yaşanan MySQL-MariaDB hatasından ötürü tekrardan üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Oluşan olayın kesinlikle bir alakası olmayıp tamamen fiziksel sunucumuz ile alakalı olduğunu tekrar belirtiriz.Şuanda yedekler yüklenmeye başlamış olup , tüm siteler ortalama 3-5 saat içinde aktif olacaktır. Her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Otomatik olarak siteleriniz açılacaktır.

3 Seneyi aşkın süredir yaptığımız barındırma hizmetinde yedeklemenin ne kadar önemli olduğunu tekrar anlamış olduk. Biz ne kadar önlem alsak dahi bazen dönüşü olmayabilecek sorunlar çıkabiliyor. Bu yüzden kullanım sözleşmemizde yazdığı üzere kullanıcılar kendi yedeklerini almak zorundadır. Oluşabilecek kayıplardan dolayı Verigom sorumlu tutulamaz. Diğer firmalarda aynı şekilde ilerlemektedir. Dünyanın en büyük barındırma firması olan OVH üzerinde bir kaç sene önce bir yangın çıkarak 3 milyon adet site verisi silinmiştir. Bunu tekrar hatırlatarak kendi sitenizin verisini bizzat tutmanız gerektiğini hatırlatırız.

Bazı hosting sahipleri yedek sonrası sorunlar yaşayabilir, bir sorun halinde bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde işlem sağlanacaktır. Bu süreçte bizlere telefonla ulaşmak yerine ; destek paneli ve e-posta yoluyla ulaşmanızı önemle rica ederiz.

Saygılarımızla.
Verigom Telekomünikasyon LTD. STİ.
info@verigom.com


Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top