X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü

EntryBulut

entry-bulut-sunucu E5-2650V2/2695V2
islemci-modeli İŞLEMCİ 1 HT Core 2.6/3.4 Ghz
ram RAM 1 GB DDR3 RAM
disk-miktari DİSK 25 GB NVMe SSD
ip-adresi IP 1 Adet
trafik-limiti TRAFİK 200 Mbit/s Paylaşımsız
69.99₺ 49.99₺ AYLIK SATIN AL

Starter VPS

bulut-sunucu E5-2650V2/2695V2
islemci İŞLEMCİ 2 HT Core 2.6/3.4 Ghz
ram RAM 2 GB DDR3 RAM
disk-miktari DİSK 30 GB NVMe SSD
ip-adresi IP 1 Adet
trafik-limiti TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
99.99₺ 79.99₺ AYLIK SATIN AL

Advanced VPS

bulut-sunucu E5-2650V2/2695V2
islemci-modeli İŞLEMCİ 2 HT Core 2.6/3.4 Ghz
ram RAM 4 GB DDR3 RAM
disk-miktari DİSK 50 GB NVMe SSD
ip-adresi IP 1 Adet
trafik-limiti TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
129.99₺ 99.99₺ AYLIK SATIN AL

Pro VPS

E5-2650V2/2695V2
İŞLEMCİ 4 HT Core 2.6/3.4 Ghz
RAM 6 GB DDR3 RAM
DİSK 60 GB NVMe SSD
IP 1 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
169.99₺ 139.99₺ AYLIK SATIN AL

Premium VPS

E5-2650V2/2695V2
İŞLEMCİ 6 HT Core 2.6/3.4 Ghz
RAM 8 GB DDR3 RAM
DİSK 75 GB NVMe SSD
IP 1 Adet
TRAFİK 100 Mbit/s Paylaşımsız
199.99₺ 159.99₺ AYLIK SATIN AL

Sunduğumuz Hizmetler

Bulut sunucu alt yapısı ile beraber sunulan hizmetler

Aynı Gün Teslimat

Sipariş verip ödeme tamamlandıkdan 2 saat içerisinde sunucunuz anahtar teslim bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Destek Hizmetleri

Verigom 7/24 Teknik Destek ekibi ile takıldığınız her noktada size yardımcı olabilmek adına sizi bekliyor.

Donanım Garantisi

Hizmet aldığınız süre içerisinde arızalanan tüm donanımlar ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmektedir.

Güçlü Verimerkezi

Tüm bulut sunucularımız, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır.

Yedekli Altyapı

Tamamı yedekli enerji alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan VPS sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Network Altyapısı

Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan VPS sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Daha Ekonomik Fiyata Performanslı Arayış İçerisindeyseniz VDS Server Paketlerimize Göz Atın.

Size Özel Paylaşımsız Bulut Sunucular

Yüksek performansa sahip bulut sunucular ile kesintisiz bir deneyim yaşamak herkesin hakkı. Bulut Sunucularda RAM, Disk, İşlemci ya da Trafik gibi sunucu performansını belirleyen tüm donanımlar ve kaynaklar ortak olarak tasis edilir ve diğer sunucular ile aynı havuzdan kullanılır. Verigom Vps serverler, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.

Yedekli Bulut Sunucular

Tüm bulut sunucularımız, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır. Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan Bulut Sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Bulut Sunucu Taşıma Desteği

Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir.Verigom kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Bulut Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm bulut sunucu transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Neden Verigom Bulut Sunucu?

En Yeni Nesil Bulut Sunucu Teknolojileri İle %100 Yedeklilik Ve Sürdürülebilirlik.

Ultra Performanslı

Bulut Sunucularda, eski nesil işlemciler ile maliyeti düşürmek yerine,müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak tamamı yeni nesil E5 işlemci teknolojisi kullanmaktadır.

Sınırsız Destek

Verigom'a bakan 7/24 Destek ekibi var.Günün her saati ulaşabilir bir teknik ekip ile gönül rahatlığı ile bulut sunucunuz hakkında iletişim kurabilirsiniz.

En Son Teknoloji

Az enerji yüksek performans standardından çıkmayarak tamamı yeni nesil e5 donanımlar ile hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Sunucu Satın Almadan Önce Aklınıza Gelebilecek Tüm Soruların Cevabını Aşağıda Bulabilirsiniz.

Bulut Sunucu (Cloud Server), işlemci, bellek, vds. kaynaklarını sanal bir kaynak havuzu içerisinden temin eden ve bunların güncellemesini anlık olarak gerçekleştirebilen, kullanımı saatlik olarak ücretlendirilen, veri merkezi bağımlılığı bulunmayan, sanallaştırma teknolojisi kullanarak çalışan sanal sunucu modelidir. % 100 Yedekli çalışmasının yanı sıra bulut sunucu, ihtiyaçlara özel hale getirilebilmektedir.

Cloud Server sipariş sonrası tarafınıza özel olarak verilen panel ile, saniyeler içerisinde istediğiniz işletim sistemine sahip bulut sunucuyu kurabilir kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bulut Sunucu, daha çok kurumsal yapılar için uygun bir sunucu türüdür. % 100 Yedeklilik ve kararlılık üzerine çalışan bir yapı ile , kurumsal bileşenlerden oluştuğu için yedeklilik, yüksek performans ve kesintisizlik arayanlar için özel bir cloud server türüdür. Sizde Türkiye'nin en ekonomik bulut sunucu sağlayıcısı Verigom ile cloud sunucunuzu dakikalar içerisinde yapılandırabilir aktif edebilirsiniz.

Bulut sunucu hizmeti alıyor olsanızda işletim sistemi noktasında sizleri kısıtlamamaktadır,Linux Centos,Debian,Ubuntu,Windows Server,FreeBSD işletim sistemlerini sorunsuz destekler,talebiniz olması durumunda istediğiniz işletim sistemi ücretsiz olarak kurulup kullanıma hazır hale getirilir.

Tüm sunucu hizmetlerinde olduğu gibi, bulut sunucu paketlerindede sunucu yönetimi müşteriye aittir. Tarafımızdan kaynaklanan sebepler olmadığı sürece müdahale etmemekteyiz. Fakat tüm bulut sunucu servislerinizin firmamız tarafından 7/24 izlenerek yönetilmesini talep ediyorsanız SLA destek paketi satın alarak yönetimini uzman ellerimize bırakabilirsiniz.

Bu soru kapsamlı olduğu için net olarak bir öneride bulunmak mümkün değildir,bu doğrultuda size en uygun bulut sunucu çözümünü sunabilmemiz adına Verigom Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek,ne amaçla kullanacağızı,hali hazırda var olan VPS serverin ortalama kaynak tüketimleri baz alınarak size öneri sunulur.

Bulut sunucu sistemlerinde, sunucular cluster yapısı ile yapılandırılıp kullanılırken, VPS Server tek sunucu içerisinde kaynakları paylaşımlı olarak verilerek barındırılır. Bulut sunucu paketlerinde verilen kaynakların tamamı ( RAM - DİSK - CPU ) %100 olarak kullanılabilir durumdadır. VPS Server hizmetinde ise kaynaklar ortak ve paylaşımlı olarak kullanılır. Bulut sunucularda yapılan bakım ve güncelleme çalışmalarında cluster yapısı ile çalıştığı için kesinti olmaz ve sistemleriniz farklı yapıdan çalışmaya devam eder ancak VPS Server paketlerinde hizmet tek sunucu üzerinden sağlandığı için vps hizmetiniz bir süre kapalı kalabilir. Donanım yedeği bulut sunucularda sağlanılabilirken vps server hizmetlerinde yoktur.

Verigom'dan alacağınız tüm vps-vds ve bulut serverler için tarafınıza ücretsiz plesk kontrol panel lisansı hediye edilmektedir.


Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top