Hakkımızda

2010 Yılından beri aktif olarak hosting sektöründe yer almakta olup,sektörü ve gelişimleri sürekli takip etmekteyiz.Verigom Bilişim Teknolojileri firmamız kurumsal ve bireysel müşterilerine internet servis sağlayıcılık hizmetini en iyi ve kesintisiz bir şekilde sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacı ile 2019 yılında faaliyete geçmiştir.

Firmamız 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamasına rağmen; profesyonel ekibimiz içerisinde yıllarını hosting ve bilişim sistemleri üzerinde geçirmiş,adamış güzel,en önemliside takım çalışmasına yatkın bir ekip bulunmaktadır. Siz müşterilerimize hizmet verirken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de sektörün trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerimizden farklı olmayı başarmayı amaçlamaktayız.

Hangi ürün ve hizmetleri sağlıyoruz ?

Kuruluşumuzdan bu yana, Alan Adı , Web Hosting , Bayi Hosting , Sanal Sunucu , Kiralık Sunucu , Cloud Sistemleri , Yedekleme Sistemleri , Barındırma Hizmetleri , Dijital Pazarlama Ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Oluşturduğumuz ARGE yapımız ile sürekli yeni teknolojiler geliştirerek trendleri takip etmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler için servis seviye garantileri (SLA) sunmaktayız.

Misyonumuz

Verigom İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize,en etkin,hızlı ve kesintisiz bir barındırma imkanı sunarak,gönül rahatlığı ile web site,sunucu,ve diğer dijital hizmetlerini kesintisiz bir alt yapı ve memnuniyetle host etmektir.

Visyonumuz

Verigom Bilişim Hizmetleri olarak,türkiye ve global pazarda iddialı bir konum elde ederek,yurtdışındaki servis sağlayıcıların ciddi teknik destek eksikliğini pazarda Verigom olarak doldurarak, insanların daha huzurlu bir gün geçirmesini sağlamak istiyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı