X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Menü
Entry
Yeni kurulan küçük web siteleri için ideal seçiminiz.
9.99₺ 4.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 1 GB SSD Disk Alanı 5 GB Trafik 10 Adet Subdomain 10 Adet E-Posta 10 Adet MySQL Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkiye Lokasyon
Starter
Yeni kurulan ve işini büyütmek isteyen kişilere özel.
14.99₺ 7.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi 5 GB SSD Disk Alanı 100 GB Trafik Limitlendirilmemiş Subdomain Limitlendirilmemiş E-Posta Limitlendirilmemiş MySQL Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkiye Lokasyon
Premium
Büyük düşünen ve fazla kaynak isteyen kişi/şirketler için.
29.99₺ 14.99₺ AYLIK
Yenileme Fiyatları ?
12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay 12 Aylık 5.99₺ / Ay
Satın Al 1 Adet Web Sitesi Limitlendirilmemiş SSD Disk Alanı Limitlendirilmemiş Trafik Limitlendirilmemiş Subdomain Limitlendirilmemiş E-Posta Limitlendirilmemiş MySQL Günlük Yedekleme LiteSpeed Türkiye Lokasyon
Birden Fazla Websiteniz İçin Uygun Fiyatli Bayi Hosting Paketlerimize Hemen Göz Atın.

Sunduğumuz Hizmetler

Mail Hosting paketleri ile sunulan ek hizmetler

Ücretsiz Whois Gizleme

Mail Hosting paketleri ile alacağınız domainler için ücretsiz whois gizliliği hizmeti sunmaktayız. Kişisel bilgilerinizi bu sayede gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Başka firmadaki Mail Hosting hesabınızı Verigom olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bizden alacağınız Mail Hosting hesabına ücretsiz taşımaktayız.

Güvenli Altyapı

Tüm Mail Hosting sunucu altyapısı günlük olarak antivirüs sistemleri ile taranmakta zararlı yazılımları otomatik olarak temizlemektedir.

Ücretsiz Yedekleme

Verilerinize sizin kadar değer veriyor ve, Mail Hosting hesaplarını günlük olarak yedekliyor,veri kaybınızı önlüyoruz.

Limitsiz Özellikler

Mail Hosting paketine göre değişen limitlendirilmemiş kaynaklar ile proje ve sitelerinizi özgürce hayata geçirin.

Ücretsiz SSL

Tüm Mail Hosting paketlerinde kullandığınız süre boyunca ücretsiz ssl sertifikası hediye ediyor, sitenizi daha güvenli hale getiriyoruz.

Tek Tıkla Script Kurulumu

100'lerce otomasyon yazılımını kontrol panelinden tek tık ile kurmanızı sağlayarak zaman kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularda üstdüzey antivüris yazılımları kullanılmaktadır.

Türkçe CPanel ve Plesk

Mail Hosting hesaplarının yönetimi türkçe dil desteği ile oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

cPanel Kontrol Paneli

Dünyanın en çok kullanılan,en yaygın ve en stabil kontrol panelleri ile çalışarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmakta,hosting hesaplarının yönetimini kolaylaştırmaktayız.Tamamı Türkçe Arayüz, PHP Sürüm Değiştirme, Mobil Tarayıcı Desteği, Antispam Yönetimi, Ücretsiz SSL Modülü, Dosya Yöneticisi, Detaylı İstatistik Raporu gibi özellikler sunulmaktadır.Tek Tuş İle 100'den fazla hazır script kurulumu gerçekleştirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz.

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed Teknolojisi ile Mail Hosting hesaplarınızda yüksek güçde performans elde edebilirsiniz. Litespeed internet sitenizin çalışma performansını ve hızını ciddi düzeyde artıran bir yazılımdır. Litespeed sitenize gelen ziyaretçileri güncel sayfalarla karşılayacaktır.Litespeed sayesinde sitelerin açılış hızı ciddi düzeyde artış gösterecektir. Aynı zamanda Litespeed özelleştirilmeye de çok açık bir formdur.

Süper Hızlı Destek

Verigom ekibi olarak 7/24 müşterilerimizin ulaşması için ulaşılabilir durumdayız. Tecrübeli teknik ekibimiz günün her saat ve dakikası size destek vermek için bir tık uzağınızda. Takıldığınız ve sorun yaşadığınız tüm işlemler için müşteri panelinizden tarafımıza destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Paketleri Karşılaştırın
Aylık Ücret
Web Sitesi Barındırma
SSD Disk Alanı
Trafik
Subdomain
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
MySQL Veritabanı
ECC RAM
CPU / İşlemci
Lokasyon
cPanel veya Plesk
Entry
9.99₺ 4.99₺
1 Adet
1 GB
5 GB
10 GB
10 Adet
10 Adet
10 Adet
1 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Starter
14.99₺ 7.99₺
1 Adet
1 GB
5 GB
100 GB
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
1 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al
Premium
29.99₺ 14.99₺
1 Adet
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
Limitlendirilmemiş
2 GB
1 Core
Türkiye
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Mail Hosting hizmeti ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Mail Hosting web sitesini yayınlamak için gerekli olan sayfa,resim,dosya,dökümanların siteyi ziyaret eden internet kullanıcılarının erişebilmesi adına bir sunucu ( bilgisayar ) üzerinde tutulmasıdır. Merak ettiğiniz tüm soruları Verigom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak sorabilir,satış öncesi bilgi ve destek alabilirsiniz.

Eğer siteniz kaynak tükenmeyen,yeni kurulan ve ziyaretçisi olmayan bir site ise "Entry Hosting" paketimizi tercih edebilirsiniz,yeterli gelmez ise,paketinizi Verigom Müşteri Paneli üzerinden yükseltebilirsiniz,ziyaretçisi olan bir web sitesi sahibi iseniz ve kurumsal iş yapacak iseniz "Premium" sınırsız hosting paketini tercih etmelisiniz.

Mail Hosting satın alırken fiyatın yanı sıra,hosting hizmeti aldığınız firmanın Verimerkezi alt yapısına ve kullandığı donanımlara dikkat etmelisiniz.Verilerimiz değerli olduğu için önceliğimizin bu olması gerekmektedir.Verigom size Tier III alt yapısı ile kesintisiz ve yüksek performanslı hizmet sunar.

Elbette farklı firmada bulunan hosting paketinizi Verigom'a taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan paketi web sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra,müşteri panelinden teknik destek açmanız dahilinde,ekibimiz diğer firmadaki hosting paketinizi ücretsiz oolarak çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde Verigom üzerindeki hosting hesabınıza taşıyacak ve aktif edecektir.

Mail Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur.


Bir tık uzağınızdayız!

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.

Top